Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
Coty

Receptionist

Warsaw, Poland

Recepcjonistka

Coty to jedna z największych na świecie firm kosmetycznych, posiadająca kultowe portfolio marek obejmujących perfumy, kosmetyki kolorowe, produkty do pielęgnacji skóry i ciała. W Coty celebrujemy cały ludzki kalejdoskop i kultywujemy kulturę nieustraszonej życzliwości. Dlatego jesteśmy dumni, że jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse. Nie dyskryminujemy żadnego kandydata ani pracownika i staramy się być otwartym, włączającym i zróżnicowanym miejscem pracy, w którym wszyscy pracownicy mogą być sobą. Dołącz do nas i kreuj świat piękna!

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy przed klientami, witanie przychodzących do firmy gości oraz obsługa dzwoniących
  • Przyjmowanie, rejestracja i rozdzielanie przychodzącej korespondencji i przesyłek kurierskich oraz przygotowanie, rejestracja i wysyłanie korespondencji i przesyłek wychodzących
  • Zamawianie materiałów biurowych i spożywczych z zapewnieniem dostępności produktów
  • Dbanie o nienaganny wygląd recepcji, sal konferencyjnych oraz ogólny porządek w częściach wspólnych biura
  • Współpraca z dostawcami recepcyjnymi i/lub administracyjnymi, w tym stały kontakt z opiekunami
  • Tworzenie zamówień w systemie Ariba oraz rozliczanie faktur w systemie SAP
  • Wsparcie w tematach związanych z bezpieczeństwem, higieną pracy oraz organizacją spotkań
  • Wsparcie Managera oraz pozostałych działów w zakresie czynności administracyjnych

Want more jobs like this?

Get Software Engineering jobs in Warsaw, Poland delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym skuteczną komunikację
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość obsługi MS Office (Excel, Power Point, Word) oraz urządzeń biurowych

Oferujemy:

Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00 (piątki do 16:00)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, promującej kulturę wzajemnej życzliwości
  • Kwartalne paczki kosmetyków firmowych
  • Owoce i napoje w biurze

Client-provided location(s): Domaniewska, Warszawa, Poland
Job ID: coty-91901
Employment Type: Other