Avis

Agent Serwisu

Warsaw, Poland

Avis Budget Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wynajmu samochodów, obsługującym jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek globalnych, takich jak Avis i Budget, pod którymi działa ponad 11 000 punktów wynajmu w około 180 krajach na całym świecie, a także Zipcar, która jest marką wiodącej światowej sieci wspólnego użytkowania samochodów (car sharing) posiadającej ponad 775 000 członków.

Agent Serwisu / Service Agent

Warszawa Lotnisko Chopina

Zakres zadań:

Przyjmowanie i sprawdzanie samochodów po wynajmie

Weryfikacja zwracanych pojazdów pod względem wymaganych przeglądów i uszkodzeń, rejestrowanie wykrytych szkód

Kontrola czystych samochodów przygotowanych do wynajmu zgodnie z panującymi procedurami

Get Healthcare jobs in Warsaw, Poland delivered to your inbox every week.

Pomoc klientowi w rozwiązywaniu problemów technicznych w miejscu zaparkowanego samochodu

Relokacje pojazdów

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z realną możliwością przejścia na umowę o pracę

Praca w przyjaznej atmosferze

Wynagrodzenie na poziomie 29 pln brutto/h plus miesięczny bonus

Grafik ustalany jest elastycznie w godzinach: pon-pt 7-23, sb 8-20, nd 8-23

Oczekujemy:

Prawo jazdy kat. B

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Uśmiechu i zaangażowania

Chęci do nauki

Dyspozycyjności

Gotowości do pracy na zmiany i w weekendy

Administratorem danych osobowych pracowników i kandydatów do pracy jest Avis Budget Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 16C. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne. Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania Administratorowi zmiany danych osobowych.
WarszawaPoland

R0163292

Client-provided location(s): Warsaw, Poland
Job ID: Avis-ik2kiqaupf
Employment Type: Full Time