The TJX Companies, Inc.

Specjalista/ka ds. Szkoleń

Warsaw, Poland

Firma TJX poszukuje obecnie Specjalisty/ki ds. Szkoleń - umowa na zastępstwo na okres 2 lat. Jesteśmy otwarci na kandydatów zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu lub w okolicach Zielonej Góry. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać w zakresie prowadzenia szkoleń dla kadry kierowniczej sklepów TK Maxx oraz centrów dystrybucyjnych zlokalizowanych w Polsce. Poszukujemy osób elastycznych i otwartych na częste podróże służbowe po Polsce i w razie potrzeb biznesowych również po Europie.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń rozwojowych korzystając z materiałów edukacyjnych, zgodnie z wymaganym standardem dla kadry kierowniczej sprzedaży i dystrybucji za pomocą różnych metod komunikacji (tj. stacjonarnie, wirtualnie, przez telefon).
  • Branie udziału w różnego rodzaju projektach.
  • Tworzenie i zarządzanie treścią w TJX Europe Learning Management System zgodnie z globalnymi i lokalnymi zasadami zarządzania.
  • Wsparcie przy tłumaczeniach / korektach programów szkoleniowych na rynek lokalny.
  • Dostosowywanie i lokalizowanie oferty szkoleniowej do lokalnego rynku w oparciu o rozwiązania z tzw. Global Curriculum.

Get Unknown jobs in Warsaw, Poland delivered to your inbox every week.

Nasze wymagania:

  • Pasja do prowadzenia szkoleń z kompetencji przywódczych w środowisku biznesowym i otwartość na ciągły rozwój.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów grupowych.
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Otwartość i elastyczność do regularnych podróży służbowych po Polsce i Europie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Umiejętność inspirowania innych do nauki i ciągłego rozwoju.
  • Umiejętności wywierania wpływu i współpracy na wszystkich poziomach.
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku w obszarze sprzedaży / dystrybucji.
  • Dobre umiejętności organizacyjne, elastyczność i umiejętność dostosowywania się do zmieniających się priorytetów.

Odkryj to, co nas wyróżnia w TJX - przekonasz się, że to coś więcej niż praca. Jesteśmy dynamiczną organizacją, razem współpracujemy, uczymy się i rozwijamy.

Kultura pracy TJX oraz pozytywna atmosfera sprzyjająca integracji są fundamentalne dla tego, kim jesteśmy jako organizacja. Oferujemy również szeroką gamę benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie.

Masz prawo wiedzieć, jakie informacje o Tobie posiadamy i w jaki sposób wykorzystujemy te informacje. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat wykorzystywania przez nas danych i praktyk ich udostępniania, prosimy odwiedzić: mytjx.com/mytjx/Global_TJX_Privacy_Notice.pdf i zapoznać się z naszą pełną Polityką Prywatności.

Client-provided location(s): Warsaw, Poland
Job ID: TJX-TJCOGLOBAL2233904EXTERNALENGLOBAL
Employment Type: Full Time

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • On-Site Gym
    • Pet Insurance
    • Mental Health Benefits
    • Virtual Fitness Classes
  • Parental Benefits

    • Birth Parent or Maternity Leave
    • Non-Birth Parent or Paternity Leave
    • Adoption Assistance Program
    • Family Support Resources
    • On-site/Nearby Childcare
  • Work Flexibility

    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • On-Site Cafeteria
    • Holiday Events
  • Vacation and Time Off

    • Paid Vacation
    • Paid Holidays
    • Personal/Sick Days
    • Leave of Absence
    • Summer Fridays
  • Financial and Retirement

    • 401(K) With Company Matching
    • Financial Counseling
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Promote From Within
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Internship Program
    • Leadership Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Employee Resource Groups (ERG)
    • Diversity, Equity, and Inclusion Program