Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
TE Connectivity

Vedoucí kvality výrobního úseku

Blansko, Czech Republic

Týmy kontroly kvality v TE Connectivity zajišťují, že součásti produktů anebo výrobků vyhovují specifikacím a standardům kvality. Testují a kontrolují produkty podle kritérií výkonu a integrity, aby byla zajištěna kvalita a spolehlivost produktů a aby bylo možné určit vhodnost uvolnění produktů.

Náplň práce:

  • Neustálé a kreativní zlepšování strategie a procesů kvality
  • Přímé vedení, mentoring a koučink inženýrů kvality
  • Vedení týmu při interních a externích auditech (VDA 6.3., R@R atd.)
  • Udržování a rozvoj systému managementu jakosti dle IATF 16949 a vnitřních norem
  • Zlepšení produkčních procesů a řešení zákaznických nebo interních problémů pomocí nástrojů kvality (APQP, PPAP, FMEA, včetně plánů kontroly/QIP/ vývojových diagramů, MSA, SPC, řešení problémů)
  • Sledování, hlášení a tím zlepšování kvality výsledků produkce pomocí firemních nástrojů

Want more jobs like this?

Get Human Resources and Recruitment jobs in Blansko, Czech Republic delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • 3 roky zkušenost s vedením týmu
  • Zkušenosti s technologií Moldingu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení
  • Rozhodnost a odpovědnost
  • Znalost a praktické využití method kvality (Ishikawa, 5why)
  • Znalost norem automobilového průmyslu (IATF 16949)

Nabízíme:

  • Vedení týmu 4-6 inženýrů napřímo
  • Možnost kariérního růstu
  • Flexibilní prac. podmínky
  • Stabilita a dlouhodobá perspektiva
  • Různorodost technologií
  • Inovativní přístup - rozvoj v E-mobilitě

Client-provided location(s): 664 34 Kuřim, Czechia
Job ID: TE-1091069400
Employment Type: Other