TE Connectivity

MAINTENANCE MECHANIC II

Bydgoszcz, Poland

At TE, you will unleash your potential working with people from diverse backgrounds and industries to create a safer, sustainable and more connected world.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

Stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Dział: Techniczny

Miejsce pracy: Unii Lubelskiej 4/Aleksandra Krzywca 2

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie maszyn w zakresie przeglądów i napraw,
  • wykonywanie remontów i usuwanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na Wydziale,
  • rejestracja wykonywanych czynności w planach przeglądów oraz w bazie SAP,
  • zarządzanie dokumentacją związaną z przeglądami technicznymi,
  • inicjowanie zapotrzebowań na części zamienne i stosowania ewentualnych zamienników,
  • zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach.

Get Installation, Maintenance, and Repairs jobs in Bydgoszcz, Poland delivered to your inbox every week.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. zawodowe (preferowane elektryczne, elektromechechaniczne, elektroniczne),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • wiedza z zakresu budowy maszyn,
  • zdolności analityczne oraz techniczne,
  • umiejętności diagnozy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • opanowanie, poczucie odpowiedzialności i dobra organizacja pracy,
  • pozytywne nastawienie i komunikatywność,
  • chęć do rozwoju w obszarze technicznym.

Mile widziane

  • studenci kierunków technicznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (praktyki, staże),
  • uprawnienia eksploatacyjne do 1kV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Premię kwartalną
  • Platformę MyBenefit (szeroka gama benefitów wybieranych według własnych preferencji m.in. kina, teatry, podróże, zakupy, sport, w tym Karta Multisport)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia (program szkoleń wewnętrznych)
  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa)
  • Dofinansowanie do okularów
  • Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
  • Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji

Stanowisko jest ulokowane na poziomie 6.

Client-provided location(s): Bydgoszcz, Poland
Job ID: TE-1129593700
Employment Type: Other