Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
Signify

Intern/Apprentice - Supply Chain Management

Kętrzyn, Poland

Zapraszamy studentów studiów ekonomicznych, logistycznych i pokrewnych do udziału w Programie Praktyk Letnich , którzy dołączą do naszego zespołu w Kętrzynie.

Praca dla Signify oznacza bycie kreawtywnym i adaptacyjnym. Nasza kultura ciągłego uczenia się i zaangażowania na rzecz różnorodności i integracji tworzy środowisko, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności i karierę. Wspólnie zmieniamy naszą branżę.

Jako wiodący na świecie producent oświetlenia jesteśmy zawsze o krok do przodu. Dzięki naszej pozycji lidera w dziedzinie oświetlenia sieciowego i Internetu rzeczy, wprowadzamy nowe możliwości w dziedzinie analizy danych, sztucznej inteligencji, inteloigentnych domów, biur i nie tylko!

Signify jest jedną z niewielu firm na świecie, które osiągają neutralność emisji dwutlenku węgla. Naszym kolejnym celem jest podwojenie naszego pozytywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo do 2025 roku.

Want more jobs like this?

Get Management jobs in Kętrzyn, Poland delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Jako Praktykant w dziale Logistyki będziesz odpowiedzialny głównie za realizację projektów w wyznaczonym obszarze oraz podnoszenie swoich kwalifikacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • Osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna na wspieranie działu w sprawach adminisytracyjnych, organizacyjnych i operacyjnych.
  • Realizacja projektów w wyznaczonym obszarze
  • Analizowanie danych i wykorzystywanie ich w powierzonych zadaniach
  • Podnoszenie kwalifikacji
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA/ KANDYDATKI :
  • Status studenta
  • Podjęta nauka w obszarze logistycznym, ekonomicznym lub pokrewnym
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Gotowość do podejmowanie nowych wyzwań
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Obsługa Microsoft Excell (poziom podstawowy)
W ZAMIAN ZA PODJĘTĄ WSPÓŁPRACĘ OFERUJEMY :
  • Komfortowe miejsce pracy
  • Odpowiednie wynagrodzenie za realizację powierzonych zadań
  • Rozwój dzięki oferowanym programom i szkoleniom
  • Fantastyczna atmosfera
Szukamy przyszłościowych innowatorów z pasją do zrównoważonego rozwoju. Jeśli pasujesz do tego opisu, skontaktuj się z nami!

Oferujemy róznorodne możlwiości rozwoju zawodowego, takie jak mentoring, coaching i stretch, z silną międzynarodową obecnością na dynamicznych profilach. Uczenie się jest podstawą naszej kultury. Poprzez ciągłe uczenie się zmieniamy branżę. Masz szanse uczyć się każdego dnia, zdobywac nowe umiejętności i perspektywy dzięki dostosowanym programom online i doświadczeniom w pracy.

Client-provided location(s): Kętrzyn, Poland
Job ID: PhilipsLighting-349639
Employment Type: Intern

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • FSA With Employer Contribution
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • Fitness Subsidies
    • On-Site Gym
    • Mental Health Benefits
  • Parental Benefits

    • Family Support Resources
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Commuter Benefits Program
    • Casual Dress
    • Company Outings
    • On-Site Cafeteria
  • Vacation and Time Off

    • Paid Vacation
    • Paid Holidays
    • Personal/Sick Days
    • Leave of Absence
    • Volunteer Time Off
    • Summer Fridays
  • Financial and Retirement

    • 401(K) With Company Matching
    • Stock Purchase Program
    • Performance Bonus
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Work Visa Sponsorship
  • Diversity and Inclusion

    • Employee Resource Groups (ERG)