Infosys

Specjalista do spraw finansowych z językiem niemieckim

Ozorków, Poland

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Location: Infosys Sp. z.o.o - Łódź (praca hybrydowa dla Łodzi i okolic lub praca zdalna dla pozostałych lokalizacji) Wymagania:- Zaawansowana znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego (min. poziom B2)
- 2 letnie doświadczenie w obszarze księgowości (PTP, OTC,GL)
- Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze finansowo-księgowym
- Znajomość systemu SAP (mile widziane)
- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Obowiązki:

- Wystawianie, księgowanie i kontrola obiegu faktur i innych dokumentów finansowych

Get Software Engineering jobs in Ozorków, Poland delivered to your inbox every week.

- Przygotowanie miesięcznych zestawień i wsparcie zespołu finansowego podczas zamknięcia miesiąca z SAP
- Analiza rachunków zysków i strat, bieżąca kontrola kosztów
- Udział w zamknięciu roku finansowego, np. wsparcie w przygotowaniu i procesie przeglądu zapasów dla zleceń zewnętrznych
- Monitorowanie należności i zobowiązań
- Udział w bieżących projektach transformacyjnych w obszarze finansów księgowych
- Wsparcie i wskazówki dotyczące procesu dla nowszych członków zespołu
- Wsparcie telefoniczne lub na czacie w celu rozwiązywania zapytań klientów/dostawców

Oferujemy:
- Świetna Atmosfera
- Szkolenia wewnętrzne
- Brak okresu próbnego
- Rozwój w miedzynarodowym środowisku biznesowym
- Bogaty pakiet socjalny

Client-provided location(s): Poland
Job ID: Infosys-117614BR
Employment Type: Other