Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
GE Vernova

Inżynier Elektryk

Wroclaw, Poland

Job Description Summary

Engineering associated with the manufacturing process. Accountable for the quality of own work. Subject to direct operations supervision/prescribed work instructions/systems checking. Executes within a well-defined operations framework. There is generally a step by step sequence of standard operational tasks which need to be followed to achieve an end result.

Job Description

Zakres obowiązków Inżyniera Elektryka:

Analityka i rozwiązywanie problemów:

  • Wnikliwa analiza dokumentacji konstrukcyjnej i wymagań klienta z zakresu zwojenia turbogeneratorów.
  • Identyfikacja i eliminacja błędów w procesach produkcyjnych: zwojenia turbogeneratorów chłodzonych powietrzem, gazem oraz wodą.
  • Wdrażanie strategii zapobiegania problemom (P-FMEA).
  • Aktywny udział w doskonaleniu i usprawnianiu procesów.
  • Tworzenie wymagań do przeprowadzenia np. prób napięciowych turbogeneratorów

Want more jobs like this?

Get Software Engineering jobs in Wroclaw, Poland delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Opracowywanie dokumentacji:

  • Tworzenie szczegółowych instrukcji i procedur produkcyjnych.
  • Przygotowanie dokumentacji procesowej do uruchomienia produkcji (opis krok po kroku produkcji turbogeneratora z uwzględnieniem wymagań/narzędzi/materiałów).
  • Współpraca z zespołami projektowymi w zakresie dokumentacji technicznej.

Wsparcie produkcji:

  • Transfer danych konstrukcyjnych do systemu MRP (SAP).
  • Przygotowanie danych procesowych do zapytań ofertowych.
  • Współpraca z działami produkcji i jakości w celu zapewnienia efektywnego przebiegu procesów.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Wyższe wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym np. elektrotechnika
  • Umiejętności analityczne: Doskonała znajomość rysunku technicznego i dokumentacji konstrukcyjnej.
  • Języki: Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie: Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.

Oczekiwania:

  • Komunikacja i współpraca: Doskonałe umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Analityczne myślenie: Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów w sposób logiczny i uporządkowany.
  • Praca w zespole: Otwartość na współpracę i budowanie efektywnych relacji z kolegami i koleżankami z pracy.
  • SAP: Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Podejście Lean: Znajomość i rozumienie zasad Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy między innymi:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karta MultiSport, premię roczną,
Rozwój merytoryczny oraz możliwość wpływania na otaczającą rzeczywistość biznesową
Możliwość zbudowania relacji zawodowych i współpracy z liderami grupy GE z całego świata
Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności
Możliwość udziału w ciekawych projektach w różnych obszarach

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

Client-provided location(s): Wrocław, Poland
Job ID: GE_power-GE11GLOBALR3739082EXTERNALENGLOBAL
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • FSA With Employer Contribution
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • Fitness Subsidies
    • On-Site Gym
    • Mental Health Benefits
  • Parental Benefits

    • Adoption Assistance Program
    • Family Support Resources
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Commuter Benefits Program
    • Casual Dress
    • On-Site Cafeteria
    • Holiday Events
  • Vacation and Time Off

    • Unlimited Paid Time Off
    • Paid Holidays
    • Personal/Sick Days
  • Financial and Retirement

    • 401(K)
    • Stock Purchase Program
    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
    • Financial Counseling
    • Profit Sharing
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Leadership Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program
    • Employee Resource Groups (ERG)