GE Aerospace

Specjalista/Specjalistka w Zespole Restrukturyzacji i Windykacji

Warsaw, Poland

Job Description Summary

Job Description

Miejsce pracy: Gdańsk/Warszawa

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnieniu odpowiedniej obsługi klienta, realizowanej dzięki zaangażowanym pracownikom.

Want more jobs like this?

Get Education jobs delivered to your inbox every week.

Select a location

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa procesów reklamacyjnych, restrukturyzacyjnych i windykacyjnych
  • kontakt z klientami w ramach negocjacji ugodowych
  • interpretacja, dekretacja oraz realizacja postanowień organów sądowo-administracyjnych
  • prowadzenie monitoringu spraw na etapie sądowo-egzekucyjnym
  • bezpośrednia współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Banku
  • aktywny udział w planowaniu i realizowaniu inicjatyw związanych z procesami obsługiwanymi przez zespół

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (ukończone studia na wydziale prawa będą dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w obszarze bankowości
  • umiejętności negocjacyjne w kontaktach z klientami zewnętrznymi
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word
  • umiejętność samodzielnego planowania i terminowej realizacji zadań
  • nastawienie na osiąganie wyników indywidualnych oraz zespołowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, otwartość na naukę i współpracę zespołową
  • znajomość procesów windykacyjnych będzie dodatkowym atutem

TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie wielokrotnie wyróżnianej znakiem HR Najwyższej Jakości
  • elastyczne godziny pracy oraz pracę w modelu hybrydowym (średnio 8 dni w miesiącu pracujemy z biura w Gdańsku lub Warszawie)
  • możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych oraz wolontariacie
  • inicjatywy promujące zdrowy tryb życia, akcje prorodzinne i programy wellbeing np. badania profilaktyczne w biurze, grupy sportowe czy aplikacje wellbeingowe
  • pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu (ponad 90% naszych pracowników uważa Bank za dobre miejsce pracy)
  • bezpłatny parking dla pracowników, zniżki na kulturę np. bilety do teatru, Program Poleceń Pracowniczych
  • atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący m.in. Pracowniczy Program Emerytalny 3,5%, ubezpieczenie na życie Generali, prywatną opiekę medyczną Medicover, świadczenia świąteczne, system kafeteryjny MyBenefit
  • w naszych biurach znajdziesz też kącik z herbatami sezonowymi, świeże owoce, biblioteczkę z literaturą - nie tylko branżową

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

Client-provided location(s): Warsaw, Poland; Gdańsk, Poland
Job ID: GE_Aerospace-R3763353
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • FSA With Employer Contribution
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • Mental Health Benefits
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Vacation and Time Off

    • Unlimited Paid Time Off
  • Financial and Retirement

    • 401(K)
    • 401(K) With Company Matching
    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Learning and Development Stipend
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Internship Program
    • Leadership Training Program
    • Associate or Rotational Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program
    • Employee Resource Groups (ERG)

Company Videos

Hear directly from employees about what it is like to work at GE Aerospace.