GE Aerospace

Inżynier/ Inżynierka_ Mechanical Component

Bielsko-Biala, Poland

Job Description Summary

Avio Aero jest wiodącą firmą w sektorze lotniczym w dziedzinie projektowania, wytwarzania oraz serwisowania komponentów oraz kompleksowych systemów dla cywilnego i wojskowego przemysłu lotniczego. Avio Aero jest obecne w całym cyklu życia produktu, od fazy projektowania i planowania po fazę produkcji i serwisu. Avio Polska Sp. z o.o. to część globalnej marki Avio Aero. Zakład w Bielsku-Białej zatrudnia ponad 570 osób w różnych sektorach firmy.
Nasze biuro konstrukcyjne w Bielsku-Białej skupia ponad 100 wysoko wykwalifikowanych inżynierów zajmujących się projektowaniem oraz wsparciem inżynierskim produktów Avio Aero. Specjalizujemy się w projektowaniu komponentów i modułów turbin niskiego ciśnienia oraz przekładni stosowanych w napędach lotniczych. Ich zastosowanie jest zarówno komercyjne jak i militarne. Nasza praca obejmuje pełny cykl życia produktu - począwszy od koncepcji, poprzez projekt wdrożeniowy, certyfikację po wsparcie procesu wytwarzania oraz serwisowanie.

Get jobs in Bielsko-Biala, Poland delivered to your inbox every week.

Job Description

Zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowym zespole projektowych (zarówno nowe konstrukcje jak i wsparcie floty)
  • Projektowanie komponentów turbiny niskiego ciśnienia silnika turbośmigłowego (łopatki rotora oraz dyski)
  • Prowadzenie analiz wytrzymałościowych komponentów
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej (rysunki, prezentacje, dokumenty techniczne)
  • Ocena inżynierska niezgodności powstałych w procesie produkcyjnym komponentów

Kwalifikacje i wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki Mechaniczne, Lotnicze
  • Znajomość zasad pracy lotniczego silnika przepływowego a w szczególności elementów turbin
  • Bardzo dobra znajomość mechaniki i zrozumienie interakcji pomiędzy komponentami zespołów złożonych ze sobą części
  • Mile widziana znajomość oprogramowania inżynierskiego w tym Ansys/Worbench oraz Siemens NX.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
  • Dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i prezentacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej nawet w pełnym wymiarze czasu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Finansowy bonus roczny
  • Nagrody uznaniowe
  • Nagrody jubileuszowe
  • Premia świąteczna
  • Premia wakacyjna
  • Nagrody pieniężne w ramach pracowniczego systemu sugestii pracowniczych
  • Współfinansowanie karty Multisport dla Pracownika i najbliższej rodziny
  • Prywatna opieka medyczna Lux Med z możliwością rozszerzenia pakietu na najbliższych członków rodziny (pakiet w zależności od poziomu zaszeregowania)
  • Ubezpieczenie grupowe Generali - wariant podstawowy ubezpieczenia na życie oraz NW całkowicie finansowany przez pracodawcę z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Bony mikołajkowe Sodexo dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie kolonii/zimowisk/zielonej szkoły dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych do pracy przy monitorze
  • Szeroki program szkoleniowy
  • Dostęp do bezpłatnych lekcji języka angielskiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w światowej klasy globalnym zespole inyżnierów
  • Możliwość rozowju kariery w branży Aerospace
  • Możliwość pracy w najwyższej klasy programach wojskowych
  • Piknik Rodzinny dla Pracowników i ich rodzin
  • Aktywnie działające grupy pracownicze w ramach Inclusion & Diversity: Women's Network, Volunteers, HealthAhead, Disability Advocacy Network.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

Client-provided location(s): Bielsko-Biala, Poland
Job ID: GE_Aerospace-R3755845
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • FSA With Employer Contribution
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • Mental Health Benefits
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Vacation and Time Off

    • Unlimited Paid Time Off
  • Financial and Retirement

    • 401(K)
    • 401(K) With Company Matching
    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Learning and Development Stipend
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Internship Program
    • Leadership Training Program
    • Associate or Rotational Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program
    • Employee Resource Groups (ERG)

Company Videos

Hear directly from employees about what it is like to work at GE Aerospace.