Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
GE Aerospace

CNC Soustružník

Prague, Czech Republic

Job Description Summary

Chcete vidět, jak se vaše práce mění v realitu, v našem případě v letecký turbovrtulový motor, který pohání malá dopravní letadla? Hledáme nadšence do letadel, nové kolegy, kteří by nám pomohli tvořit budoucnost letectví. Přidejte se k nám a řekněte ano práci, která vás může bavit a naplňovat.

Job Description

Přestěhujte se za lepším do Prahy!

Jsme jedna z mála výrobních firem, které sídlí přímo v hlavním městě, které je plné života a různých možností (určitě nejsme na místě, kde lišky dávají dobrou noc).

Proč k nám?

  • Zdokonalte se v umění obrábění kovů. U nás nemačkáte jenom tlačítka a počítáte sekundy do konce směny. Dáme vám k ruce zkušené školitele, kteří vytvoří nejlepší možné podmínky k růstu vašich dovedností. Můžete si vybrát na různých projektech a kusech, třeba i na těch vývojových.

Want more jobs like this?

Get Arts jobs in Prague, Czech Republic delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.
  • Máme férové odměňování Víte na čem jste, a víte na čem budete. Máme systém propracovaný až tak, že víte co dostanete, když se naučíte nové dovednosti.
  • Nemáme u nás stres jako v automotive, letecké díly vyrábíme precizně s láskou a péčí!

Základní pracovní náplň

  • Budete pracovat na zajímavých dílech pro letecký průmysl (Převážně na CNC soustruhu)
  • Seřídíte si stroj dle seřizovacího listu
  • Kontrolujete průběh operací, přesně měříte
  • Budete obsluhovat zdvihací zařízení
  • Budete spolupracovat s týmem technologie výroby na zlepšování procesů

Co pro tuhle práci potřebujete?

  • Zkušenost s obráběním na CNC stroji - bez toho to nejde (zkušenost na CNC soustruhu výhodou)
  • Umíte číst výkresovou a technickou dokumentaci
  • Znalost měření mikrometrem, posuvným měřítkem a dutinoměrem

Benefity nabízíme oproti ostatním výrobním firmám nadstandardní!

  • Měsíčně vám přispějeme 6 % částkou z hrubé mzdy na penzijní či životní pojištění nebo pošleme jako Flexipasy do Cafeterie
  • Každý měsíc přispíváme 600 Kč ve formě Flexipasů do Cafeterie
  • Dáme vám plně hrazené stravenky 100 Kč / den
  • Odpočinete si během 6 týdnů placeného volna
  • Jdeme zdraví vstříc, a proto máme u nás propracovaný program HealthAhead - kolegům dopřáváme čerstvé ovoce a zeleninu, máme dny zdraví (kde jsou třeba masáže), sportovní klání (beach volej, fotbal), částečně dotujeme Multisport kartu, a když zrovna neřádí covid, máme otevřené naše privátní fitko v budově
  • Máme neomezené možnosti kariérního růstu a můžete se u nás posouvat na jiné pozice! (samozřejmě pokud chcete )

#LI-AB1

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

Client-provided location(s): Prague, Czechia
Job ID: GE_Aerospace-R3757669
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • FSA With Employer Contribution
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • Mental Health Benefits
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Vacation and Time Off

    • Unlimited Paid Time Off
  • Financial and Retirement

    • 401(K)
    • 401(K) With Company Matching
    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Learning and Development Stipend
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Internship Program
    • Leadership Training Program
    • Associate or Rotational Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program
    • Employee Resource Groups (ERG)

Company Videos

Hear directly from employees about what it is like to work at GE Aerospace.