Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
Garrett Advancing Motion

Student Engineer - ECOE

Brno, Czech Republic

Garrett je jednou z nejikoničtějších značek v automobilovém průmyslu s více než 65letou historií. Společnost je uznávána po celém světě díky svým průkopnickým turbodmychadlům. Garrett je známým dodavatelem špičkových technologických řešení pro význačné výrobce automobilů a nákladních vozidel, což zahrnuje řadu inovativních produktů a služeb.

Připojte se k týmu profesionálů naší testovací laboratoře!

Aktuálně hledáme šikovného studenta/studentku na dlouhodobou spolupráci do týmu, který se věnuje validaci a testování elektro produktů.

Náplň práce:

  • Podpora týmu zaměřeného na validaci a testování elektroproduktů (Fuelcell Compressor , EComp, e-Turbo)
  • Příprava, provádění testovací zkoušek, měření a vyhodnocování výsledků testů.
  • Příprava dokumentace, popisu procesů, prezentací, návodů.
  • Úprava manuálů na základě výledků testování
  • Práce v MS office, MS Visio

Want more jobs like this?

Get Science and Engineering jobs in Brno, Czech Republic delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Požadavky:

  • Student VŠ denního studia s elektro zaměřením
  • Zájem o elektro, předchozí praktické zkušenosti vítány
  • Pokročilý level angličtiny - každodenní komunikace s týmem
  • Pečlivost, zaměření na detail

Nabízíme:

  • Skvělý kolektiv, možnost učit se od odborníků v oboru
  • Spolupráci na DPČ (max. 20 hodin týdně)
  • Pružnou pracovní dobu, kterou můžete přizpůsobit Vašemu školnímu rozvrhu
  • Dlouhodobou spolupráci v průběhu celého studia
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v testovací laboratoři v Brně - Slatině

Přidejte se k nám!

Client-provided location(s): Brno, Czechia
Job ID: Garrett_Motion-10668
Employment Type: Part Time

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Health Reimbursement Account
    • Dental Insurance
    • Life Insurance
    • Fitness Subsidies
    • Mental Health Benefits
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Hybrid Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Commuter Benefits Program
    • Casual Dress
    • Snacks
    • Company Outings
    • On-Site Cafeteria
    • Holiday Events
  • Vacation and Time Off

    • Paid Vacation
    • Personal/Sick Days
    • Leave of Absence
    • Paid Holidays
  • Financial and Retirement

    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
    • Financial Counseling
  • Professional Development

    • Leadership Training Program
    • Associate or Rotational Training Program
    • Work Visa Sponsorship
    • Internship Program
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program