Eaton

Inżynier Jakości Dostawców eMobility

Tczew, Poland

Dołącz do rewolucji elektromobilności! - eMobility łączy doświadczenie w dziedzinie energii elektrycznej i mechanicznej, a my potrzebujemy wszystkich rąk na pokładzie. Możesz pomóc w opracowywaniu i produkcji rozwiązań w dziale eMobility firmy Eaton w Tczwie, tworzyć przyszłość transportu na świecie poprzez zarządzanie energią i siecią elektryczną. Dołącz do naszego zespołu wysoce wykwalifikowanych i innowacyjnych inżynierów.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie procesów i narzędzi kontroli jakości dostawców w obszarze eMobility. Supplier Quality Engineer dba o jak najwyższy poziom satysfakcji klienta, zapewniając komponenty o wysokiej jakości w ciągłej współpracy z dostawcami. Zapewnia utrzymanie komunikacji wewnątrz zakładu jak i poza nim (dostawcy, klienci).