Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
Eaton

Inżynier Automatyk eMobility

Tczew, Poland

Dołącz do rewolucji elektromobilności! - eMobility łączy doświadczenie w dziedzinie energii elektrycznej i mechanicznej, a my potrzebujemy wszystkich rąk na pokładzie. Możesz pomóc w opracowywaniu i produkcji rozwiązań w dziale eMobility firmy Eaton w Tczwie, tworzyć przyszłość transportu na świecie poprzez zarządzanie energią i siecią elektryczną. Dołącz do naszego zespołu wysoce wykwalifikowanych i innowacyjnych inżynierów, techników i specjalistów.

Zadania:

  • Uruchamianie, utrzymywanie sprawności, oraz przeprowadzanie przeglądów TPM maszyn i urządzeń w liniach montażowych.
  • Modyfikacje sterowania maszyn pod kątem optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Usuwanie powstających awarii.
  • Poprawa wskaźników związanych z Utrzymaniem Ruchu (MTBF, MTTR, MTTF).
  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej UTR.
  • Umiejętność operowania w systemach sterowania: Siemens S7 Tia Portal, Kuka, Stäubli.
  • Umiejętność programowania sterowników: Simens S7 1200, 1500, paneli HMI.
  • Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych w zakresie urządzeń produkcyjnych.
  • Dobór i wnioskowanie o zakup części zamiennych i usług serwisowych wspierających utrzymanie w ruchu maszyn w obszarze objętym działaniem.