Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
Collins Aerospace

Operator / Operatorka Produkcji - Montaż

Wroclaw, Poland

Date Posted:
2024-04-29
Country:
Poland
Location:
Bierutowska 65-67, Wrocław 51-317, Poland
Position Role Type:
UnspecifiedTwój zakres obowiązków

  • Montaż, demontaż podzespołów układów hydraulicznych zgodnie ze specyfikacją techniczną i normami lotniczymi
  • Naprawa i remonty, testowanie oraz regulacja
  • Obsługa systemów produkcyjnych
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Wstępna kontrola jakości zmontowanych podzespołów
Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum rok doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze montażu, napraw
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Zdolność czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie
  • Pozytywna energia