Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
BD

HR Gyakornok

Tatabánya, Hungary

Job Description Summary

Job Description

Szeretnél olyan munkát végezni, melynek során fontos a kreativitás és a kommunikáció, de az adminisztratív feladatok sem állnak távol tőled?

Részt vennél a cégemployerbrandingjének fejlesztésében és szívesen használnád az angol nyelvtudásod?

Jelentkezz HR gyakornoknak a BD-hez májusi kezdéssel!

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A cég Recepcióján a BD-hez érkező vendégek fogadása, látogatások koordinálása
  • Felelősség a céges buszok megfelelő működtetéséért,felmerülő igények kezelése, változtatási javaslatok felvetése
  • Postázással kapcsolatos teendők elvégzése
  • Tárgyalótermek megfelelő használatának felügyelete
  • BD dolgozók és érkező vendégek utazásainak szervezése és vendéglátásukkal kapcsolatos teendők lebonyolítása
  • HR kommunikációs/marketing jellegű feladatokban való részvétel
  • Vállalati kommunikáció támogatása (céges applikáció, újság, TV, faliújság kezelése)
  • Rendezvények szervezésében, lebonyolításában való segítségnyújtás
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Want more jobs like this?

Get jobs in Tatabánya, Hungary delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

  • Kommunikáció/marketing/HR területen folytatott tanulmány előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Heti 5 nap vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság, hatékony kommunikációs képességek
  • Proaktivitás és jó időbeosztásra való képesség
  • Jó csapatjátékos

Amit nyújtunk:

  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz nálunk
  • Alkalmanként homeofficera is nyújtunk lehetőséget
  • Támogatjuk munkába járásod és egyéb béren felüli juttatásokra is jogosult leszel
  • 6 hónapos határozott idejű szerződést kötünk Veled, mely plusz 6 hónappal meghosszabbítható
  • Munkádhoz céges laptopot és mobiltelefont biztosítunk
  • Teret adunk új ötleteidnek, kreativitásodnak
  • Szuper csapatban dolgozhatsz csapatépítőkkel, céges programokkal

Primary Work Location

HUN Kornye - Uveggyar

Additional Locations

Work Shift

Client-provided location(s): Környe, 2851 Hungary
Job ID: BD-62834157200
Employment Type: Other