Aptiv

Inżynier ds. Systemów Jakości

Gdańsk, Poland

Miejsce pracy: Gdańsk

Kim jesteśmy?

Sterowanie gestami w motoryzacji? Pojazdy autonomiczne? To Aptiv! Od wielu lat nasza firma wspiera największe marki samochodowe, dostarczając i stale rozwijając bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i zapewniające lepszą łączność rozwiązania. Zatrudniamy 180 000 osób w R&D i zakładach produkcyjnych w 44 krajach.
Centrum Techniczne w Krakowie wspiera producentów aut, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami.
Zakład w Gdańsku zajmuje się finalną produkcją części do samochodów.
Dołącz do nas!

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość język angielskiego (min. B2);
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Znajomość środowiska produkcyjnego;
  • Znajomość normy IATF16949;
  • Znajomość: APQP, PPAP, SPC, MSA;
  • Doświadczenie w realizacji audytów;
  • Logiczność wnioskowania;
  • Spostrzegawczość, rzetelność i wytrwałość;
  • Komunikatywność i kreatywność.

Get Software Engineering jobs in Gdańsk, Poland delivered to your inbox every week.

Dlaczego warto
do nas dołączyć:

  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
  • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.

Twoja rola:

Będziesz odpowiadać za zapewnienie zgodności systemu zarządzania w Aptiv Gdańsk z wymaganiami normy IATF16949, procedur korporacyjnych oraz specyficznych wymagań klientów.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

  • Nadzorowanie, doskonalenie i upraszczanie lokalnych dokumentów systemowych;
  • Planowanie i realizacja audytów systemowych, procesowych, produktowych, homologacyjnych oraz specjalnych;
  • Ciągła ocena i rozwój zespołu audytorów wewnętrznych (matryca kompetencji, wszechstronność);
  • Realizacja szkoleń wewnętrznych n/t specyficznych wymagań klientów, wymagań IATF 16949 oraz specyficznych wymagań klientów (CSR);
  • Utrzymywanie relacji z jednostkami certyfikującymi i homologacyjnymi lub ich koordynatorami regionalnymi;
  • Utrzymywanie relacji z korporacyjnymi strukturami nadzorującymi system zarządzania jakością;
  • Utrzymywanie relacji z lokalnym kierownictwem dla zapewnienia zgodności z wymaganiami IATF16949;
  • Nadzorowanie skuteczności i raportowanie statusu działań korygujących (poaudytowych i innych);
  • Eskalowanie nieskuteczności lub opóźnień działań korygujących po audytach;
  • Planowanie i zgodna z IATF16949 realizacja regularnych przeglądów skuteczności systemu zarządzania jakością przez kierownictwo;
  • Wspieranie audytów zewnętrznych 2-ej i 3-ej strony;
  • Przygotowanie i kierowanie zewnętrznymi i wewnętrznymi audytami systemowymi oraz nadzorowanie akcji z nimi związanych;
  • Wykonywanie ocen i samoocen lokalnego systemu zarządzania jakością lub wspieranie innych funkcji w tym zakresie;
  • Wspieranie innych funkcji jakościowych - według uzgodnionych potrzeb i możliwości;
  • Regularne raportowanie stanu skuteczności systemu zarządzania jakością w zakładzie oraz inicjatyw związanych z doskonaleniem tego systemu.

Co zyskasz?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.

Privacy Notice - Active Candidates: https://www.aptiv.com/privacy-notice-active-candidates

Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.

Client-provided location(s): Gdańsk, Poland
Job ID: Aptiv-J000665960
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Pet Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • FSA With Employer Contribution
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • Mental Health Benefits
  • Parental Benefits

    • Non-Birth Parent or Paternity Leave
    • Birth Parent or Maternity Leave
    • Fertility Benefits
    • Adoption Assistance Program
    • Family Support Resources
    • Adoption Leave
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Commuter Benefits Program
    • Casual Dress
    • On-Site Cafeteria
    • Holiday Events
  • Vacation and Time Off

    • Paid Vacation
    • Paid Holidays
    • Personal/Sick Days
  • Financial and Retirement

    • 401(K) With Company Matching
    • 401(K)
    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
    • Financial Counseling
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Learning and Development Stipend
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Internship Program
    • Work Visa Sponsorship
    • Leadership Training Program
    • Associate or Rotational Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program