Aptiv

Industrial engineer/Technolog

Żywiec, Poland

Obowiązki:

  • projektowanie stanowisk pracy oraz przepływu materiałów i procesów zgodnie z KMS i EOS oraz z uwzględnieniem wymagań ergonomicznych i bhp
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze produkcji, redukcja takt time i zajmowanej powierzchni
  • optymalizacja kosztów procesów produkcyjnych
  • normowanie czasu pracy na stanowiskach
  • rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji
  • stosowanie narzędzi "Lean Manufacturing" we wszystkich aspektach procesu produkcji
  • szkolenie operatorów z zakresu dokumentacji stanowiskowej
  • współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowanie zakładu do wizyt klientów i audytów

Get Science and Engineering jobs in Żywiec, Poland delivered to your inbox every week.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • znajomość systemów zarządzania jakością, metodologii FMEA i Planów Kontroli
  • znajomość narzędzi rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, kreatywność, komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnej
  • gotowość do krótkoterminowych wyjazdów służbowych

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
  • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.
  • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.

Privacy Notice - Active Candidates: https://www.aptiv.com/privacy-notice-active-candidates

Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.

Client-provided location(s): Jeleśnia, Poland
Job ID: Aptiv-J000662766
Employment Type: Other

Perks and Benefits

  • Health and Wellness

    • Health Insurance
    • Dental Insurance
    • Vision Insurance
    • Pet Insurance
    • Life Insurance
    • Short-Term Disability
    • Long-Term Disability
    • FSA
    • FSA With Employer Contribution
    • HSA
    • HSA With Employer Contribution
    • Mental Health Benefits
  • Parental Benefits

    • Non-Birth Parent or Paternity Leave
    • Birth Parent or Maternity Leave
    • Fertility Benefits
    • Adoption Assistance Program
    • Family Support Resources
    • Adoption Leave
  • Work Flexibility

    • Flexible Work Hours
    • Remote Work Opportunities
    • Hybrid Work Opportunities
  • Office Life and Perks

    • Commuter Benefits Program
    • Casual Dress
    • On-Site Cafeteria
    • Holiday Events
  • Vacation and Time Off

    • Paid Vacation
    • Paid Holidays
    • Personal/Sick Days
  • Financial and Retirement

    • 401(K) With Company Matching
    • 401(K)
    • Performance Bonus
    • Relocation Assistance
    • Financial Counseling
  • Professional Development

    • Tuition Reimbursement
    • Learning and Development Stipend
    • Promote From Within
    • Mentor Program
    • Shadowing Opportunities
    • Access to Online Courses
    • Lunch and Learns
    • Internship Program
    • Work Visa Sponsorship
    • Leadership Training Program
    • Associate or Rotational Training Program
  • Diversity and Inclusion

    • Diversity, Equity, and Inclusion Program