Amazon

Specjalista BHP / Health & Safety Specialist

Łódź, Poland

DESCRIPTION

Job summary
W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym.
Dniem, w którym należy zrobić pierwszy krok i spodziewać się nowych wyzwań. Dziś przyszedł czas na taki dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. Amazon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Każdego roku wysyłamy do naszych lojalnych klientów miliony produktów.
Nasza misja jest prosta: chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym klienci mogą wszystko znaleźć, odkryć i kupić online. Niezależnie od tego, czego sobie życzą, znajdziemy sposób, aby im to dostarczyć. Z Twoim udziałem Amazon może jeszcze lepiej pomagać ludziom w odkrywaniu nowej rzeczywistości. To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.

Get Human Resources and Recruitment jobs in Łódź, Poland delivered to your inbox every week.

W związku z dynamicznym rozwojem Amazon Fulfillment Poland poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Safety Specialist / Specjalista BHP

Zakres obowiązków obejmuje:
• kontrola przestrzegania przepisów BHP
• wdrażanie standardów związanych z poprawą bezpieczeństwa pracy
• nadzór nad szkoleniami okresowymi
• analizowanie wypadków, potencjalnych zagrożeń
• przygotowywanie raportów i analiz
• ocena ryzyka związanego z wykonywanymi pracami
• aktywne działania mające na celu budowanie świadomości

w obszarze BHP

BASIC QUALIFICATIONS

Wymagania
• wykształcenie wyższe bądź studia podyplomowe związane z BHP
• bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów BHP
• elastyczność i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego
• umiejętność pracy pod presją czasu

PREFERRED QUALIFICATIONS

Korzyści
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pakiet benefitów,
• możliwości rozwoju wewnątrz organizacji.
Prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych najlepiej w języku angielskim.
Amazon jest pracodawcą realizującym politykę równych szans. Jesteśmy głęboko przekonani, że zatrudnianie pracowników o zróżnicowanych umiejętnościach stanowi podstawę naszego sukcesu. Decyzje rekrutacyjne podejmujemy w oparciu o doświadczenie i kwalifikacje kandydatów. Cenimy ich zamiłowanie do odkrywania, tworzenia, upraszczania i budowania.
Amazon traktuje poważnie kwestię ochrony danych osobowych i przestrzega odnośnych przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej i w poszczególnych krajach. O ile kandydat aplikujący na stanowisko nie wyrazi sprzeciwu, przesyłając swój życiorys upoważnia dział ds. rekrutacji Amazon do przechowywania udostępnionych danych osobowych w elektronicznej bazie danych prowadzonej przez Amazon Corporate LLC. w Stanach Zjednoczonych lub przez jedną ze spółek stowarzyszonych, czego celem jest ocena przydatności kandydata pod kątem bieżących i przyszłych ofert pracy oraz przeprowadzenie procesu rekrutacji.
Dane kandydata mogą zostać usunięte na jego prośbę w dowolnym momencie. Wystarczy, że poinformuje on o swojej woli dział ds. rekrutacji Amazon. Firma nie udostępnia danych osobowych kandydata osobom trzecim bez jego zgody. W ramach procesu naboru Amazon może poprosić.

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice (https://www.amazon.jobs/en/privacy_page) to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.

Job ID: Amazon-1881570
Employment Type: Other