Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
Alight Solutions LLC

SI admin & Payroll specialist

Remote

TB ügyintéző

Az Alight Solutions , közel 200 országban nyújt széleskörű HR és bérszámfejtési szolgáltatásokat nagyvállalatok számára. Ezen partnerek többsége meghatározó, multinacionális szereplő, meglehetősen összetett vállalati, díjazási és vezetői felépítéssel.

Munkaköri feladatok:

  • T eljes körű TB ügyintézés ;
  • TB ellátások számfejtése, naprakész nyilvántartások vezetése, határozatok készítése ;
  • Adatszolgáltatási-, jelentési kötelezettségek teljesítése ;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a hatóságokkal;
  • A bérszámfejtési folyamatok, feladatok , ellenőrzések támogatása és b e- és kiléptetéshez kapcsolódó bérügyviteli feladatok ellátása ;
  • Évzáráshoz és évnyitáshoz kapcsolódó feladatok ellátása ;
  • A hatályos jogszabályok, számfejtési és adózási gyakorlatok és azok változásainak nyomonkövetése ;
  • A bérszámfejtő program és kommunikációs felületek ismerete és mindennapi használata;
  • Technikai problémák kezelése és a globális technikai csapatokkal való kommunikáció;
  • Új ügyfelek átvételének támogatása számfejtői oldalról.

Want more jobs like this?

Get Software Engineering jobs that are Remote delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Elvárások:

  • TB ügyintéző szakirányú végzettség;
  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat ;
  • A magyar nyelv magabiztos használata szóban és írásban ;
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret;
  • Képesség a független munkavégzésre; a feladatok és határidők önálló kezelésére ;

  • Magabiztos MS Office ismeret és erős excel gyakorlati tudás;
  • Szeret és tud csapatban dolgozni;
  • Nyitott az új ismeretekre, hajlandó és képes tanulni .

Amit ajánlunk :

  • Komplex juttatási csomag ( cafeteria , magánnyugdíjpénztár , távmunka k öltségtérítés );
  • Oktatás és fejlődési lehetőség munkaügy, számfejtés, valamint SAP és egyéb technikai rendszerek világában ;

We offer you a competitive total rewards package, continuing education & training, and tremendous potential with a growing worldwide organization.

Pay Transparency Statement: Alight considers a variety of factors in determining whether to extend an offer of employment and in setting the appropriate compensation level, including, but not limited to, a candidate's experience, education, certification/credentials, market data, internal equity, and geography. Alight makes these decisions on an individualized, non-discriminatory basis. Bonus and/or incentive eligibility are determined by role and level. Alight also offers a comprehensive benefits package; for specific details on our benefits package, please visit: https://bit.ly/Alight_Benefits

DISCLAIMER:

Nothing in this job description restricts management's right to assign or reassign duties and responsibilities of this job to other entities; including but not limited to subsidiaries, partners, or purchasers of Alight business units.

Job ID: Alight-R-27349
Employment Type: Other