Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
TE Connectivity

QUALITY CONTROL ANALYST III

Blansko, Czech Republic

TE Connectivity je světový lídr v oblasti senzorů a řešení konektivity pro širokou škálu průmyslových odvětví. Rozšiřujeme naše řady v našem moderním závodě v Kuřimi.

Aktuálně hledáme nového člena týmu, který převezme digitalizační aktivity v místním oddělení kvality. Chcete se přidat k podpůrnému týmu v mezinárodní a inovativní společnosti? Máte alespoň základní znalosti v IT a rádi byste kariérně rostli na nové zajímavé pozici? Pak se s Vámi rádi potkáme!

Náplň práce:

  • Péče o digitalizaci na našem oddělení kvality
  • Udržovat a rozvíjet digitální nástroje v souladu s interním a externím systémem managementu kvality
  • Vyvíjení, používání a nastavování digitálních nástrojů ke zlepšení výrobních procesů a k řešení interních problémů spojených s digitálními nástroji (např. aplikace dSPC, dQIP, Thingworks atd.)
  • Používání firemních nástrojů pro sledování a zlepšování digitálních aplikací
  • Budete klíčový kontakt v závodě pro testování, zlepšování a vývoj digitálních aplikací

Want more jobs like this?

Get Science and Engineering jobs in Blansko, Czech Republic delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Ideální zkušenosti a znalosti pro tuto pozici:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Minimálně základní IT znalosti o tom, jak funguje testování a vývoj softwaru
  • První zkušenost s digitalizací by byla výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Dobrá týmová práce a schopnost pracovat samostatně
  • Výhodou je znalost SAP, Tableau nebo Power BI
  • Plynulá komunikace v češtině a angličtině

V TE se můžete těšit na tyto benefity:

  • podrobný onboarding plan a zaškolení od Vašich kolegů
  • zajímavé příležitosti kariérního vývoje - i mezinárodně a do vyšších pozic
  • GIP - do výplaty za prosinec přidáme bonus až do výše 5% roční mzdy,
  • příspěvek na dojíždění a to i pokud bydlíte za rohem - čím dále bydlíte, tím více vám přispějeme, až 2500 Kč,
  • štědrý příspěvek na penzijní připojištění,
  • oběd za pár korun a pestrý výběr z jídel v naší jídelně,
  • pružná pracovní doba a možnost práce z domova,
  • 5 týdnů dovolené a další volné dny navíc, např. při svatbě, narození dítěte, stěhování,
  • výhodně: wellness, bankovní služby, mobilní operátor, nákup auta - vyjednali jsme slevy pro naše zaměstnance u služeb, které každému přijdou vhod.

Client-provided location(s): 664 34 Kuřim, Czechia
Job ID: TE-1082935000
Employment Type: Other