Test Automation Engineer - Sitras

    • Budapest, Hungary

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt, és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?
• Hálózatszámítási és járműforgalmi szimulációs szoftver tesztelésében való részvétel,
• Tesztkörnyezet fejlesztése és karbantartása,
• Automatizált tesztelési stratégia kialakítása,
• Tesztspecifikációk, tesztmodellek készítése,
• Manuális és automata tesztek írása, végrehajtása, kiértékelése,
• Dokumentációkészítés angol / német nyelven,
• Support rendszer működtetése.

Mi különböztet meg másoktól?
• Szakirányú felsőfokú végzettség,
• 2+ év releváns szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési / tesztelési területen, C# technológiával,
• Kommunikációképes német nyelvtudás,
• Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés,
• Utazási hajlandóság.

Mi az amit még érdemes tudnod?
• Kommunikációképes angol nyelvtudás,
• C++, VB.Net tapasztalat,
• ISTQB vizsga,
• Agilis metodológia ismerete.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
• Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
• Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
• Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
• Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
• Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Back to top