Senior C++ developer - OC100

    • Budapest, Hungary

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?
• Metró forgalomirányító szoftverének fejlesztése,
• Automatizált tesztek fejlesztése,
• Hiba- és verziókezelő rendszer kezelése,
• Együttműködés nemzetközi fejlesztő csapatokkal.

Mi különböztet meg másoktól?
• Felsőfokú tanulmányok (folyamatban levő, vagy befejezett),
• Legalább 3 éves C++ programozói munkatapasztalat,
• Aktív , kommunikáció képes angol nyelvismeret,
• Megoldásorientált szemlélet, kreativitás és analitikus gondolkodás.

Mi az ami még jól jöhet?
• Vasútirányítási rendszerek , alapfogalmak ismerete,
• Német nyelvtudás,
• MS SQL ismeretek,
• Agilis módszertanok ismerete .

Miért csatlakozz a Siemenshez ?
• Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
• Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
• Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
• Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
• Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Back to top