Lead Full-Stack Developer - CoPa

    • Budapest, Hungary

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt, és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?
• Magas rendelkezésre állású, felhő alapú web-alkalmazások tervezése és fejlesztése a projekt igényei alapján,
• Az elvárások harmonizációja, architektúra kialakítása,
• Junior kollégák támogatása, munkájuk nyomon követése,
• Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása,
• Fejlesztői dokumentációk készítése, ellenőrzése,
• Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában.

Mi különböztet meg másoktól?
• Felsőfokú szakirányú végzettség,
• 5+ év releváns szakmai tapasztalat szoftverfejlesztési területen,
• Java, React, Spring technológiákban szerzett jártasság,
• Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Mi az amit még érdemes tudnod?
• AWS tapasztalat,
• Linux ismeret,
• Hálózati ismeretek.

Miért csatlakozz a Siemenshez?
• Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
• Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
• Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
• Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
• Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Image Video: https://www.youtube.com/watch?v=1c74J19iflI

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Back to top