Supply Chain / Logistics Intern - Ellátási Lánc / Logisztikai Gyakornok

Job TitleSupply Chain / Logistics Intern - Ellátási Lánc / Logisztikai Gyakornok

Job Description

Feladatok

  • A teljes Supply Chain (planning, procurement, supply és distribution) fejlesztési programjának támogatása

Csapat

  • A gyakornok közvetlenül a SC manager, a Procurement & Production Planning Group Leader és a Distribution Group Leader irányításával dolgozik
  • Egyeztet az osztályon dolgozó kollégákkal a feladatai megoldása érdekében

Amit ajánlunk:

  • Releváns szakmai tapasztalatszerzés egy piacvezető globális nagyvállalatnál
  • Szakmai gyakorlatként igazolható
  • Szakdolgozat témalehetőség
  • Rugalmas beosztás
  • Versenyképes bérezés
  • Kapcsolatépítési lehetőségek

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony magyarországi felsőoktatási intézményben
  • Logisztika/ellátási lánc területén folytatott tanulmányok nagy előnyt jelentenek
  • Magabiztos angol nyelvtudás (legalább középfokon)
  • heti 20-25 óra rendelkezésre állás
  • Microsoft Excel haladó szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Proaktivitás, megbízhatóság, elszántság

Meet Some of Philips Lighting's Employees

Nick I.

Software Engineer

Nick specializes in developing embedded software for Philips Lighting. He’s essentially responsible for implementing channels that connect hardware systems together.

Mellissa v.

Marcom Specialist Digital

Mellissa is focused on B2C digital touch points. She works in the Business-to-Shopper Team, where she oversees the digital content, processing and tailoring it for online retailer channels.

Back to top