Mérnöki termékminta készítő (Sample Maker)

Job TitleMérnöki termékminta készítő (Sample Maker)

Job Description

A kihívás:

  • A műszaki követelmények és tervek alapján világítástechnikai berendezések mérnöki mintáinak megépítése.

Feladatok:

  • Modellépítés verifikációs célból belső használatra
  • Modellépítés verifikációs célból a vevők számára
  • Segédmérnöki tevékenység
  • Visszajelzés adása a fejlesztőmérnökség számára a termék kivitelezhetőségéről

Ajánlatunk:

  • Karrierlehetőség egy nagy múltú globális piacvezető vállalatnál
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás Philips Lighting munkavállalóként
  • Stabilitás
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

Követelmények:

  • Műszaki affinitás
  • Mechanika és villamosság általános (legalább alapszintű) ismerete
  • Gyártási technológiák megértése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Meet Some of Philips Lighting's Employees

Nick I.

Software Engineer

Nick specializes in developing embedded software for Philips Lighting. He’s essentially responsible for implementing channels that connect hardware systems together.

Mellissa v.

Marcom Specialist Digital

Mellissa is focused on B2C digital touch points. She works in the Business-to-Shopper Team, where she oversees the digital content, processing and tailoring it for online retailer channels.

Back to top