Konstruktor Optyk

Job TitleKonstruktor Optyk

Job Description

Twoja rola:

Twoją rolą będzie rozwój konceptu opraw oświetleniowych, poprzez projektowanie ich optycznych części składowych, zgodnie z wymaganiami i wiedzą inżynierską oraz ich dokumentowanie.

Twój zespół:

Współpracując blisko z działami Product Managementu, Jakości, Research, będziesz częścią międzynarodowego zespołu technicznego ukierunkowanego na projektowanie nowych wyrobów (NPI) w branży oświetleniowej.

Twój zakres obowiązków:

  • Ocena wymagań odnośnie konceptu produktu pod kątem ich wykonalności
  • Udział w tworzeniu konceptu wyrobu w obszarze układów optycznych (LED) oraz opracowywanie ich specyfikacji, na bazie wymagań funkcjonalnych, normatywnych, kosztowych, jakościowych
  • Udział w definicji i wykonywaniu testów funkcjonalnych oraz normatywnych zwalniających produkt
  • Prowadzenie rozmów z dostawcami na polu technicznym
  • Udział w aktywnościach zmierzających do udoskonalania portfela wyrobów (np. analiza wyrobów własnych i konkurencji, ocena zastosowanych rozwiązań technicznych/technologicznych, proponowanie zmian)
  • Wsparcie innych jednostek organizacji w obszarze technicznym (produkcja, jakość)
  • Praca w duchu ciągłego doskonalenia (LEAN)

Poszukujemy:

  • Osoby z wykształceniem inżynierskim lub magisterskim w kierunku technika świetlna, fizyka, matematyka
  • Komunikującej się w języku angielskim
  • Gotowej na pracę w międzynarodowej, multi-funkcjonalnej grupie, ukierunkowanej na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Posiadającej min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu układów optycznych
  • Praktyczna znajomość aspektów projektowania aplikacji oświetleniowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną w oparciu o realizację celów
  • Kartę BenefitSystem
  • Zniżkę na produkty firmowe
  • Szereg innych benefitów

Proces rekrutacji:

Aplikacje prosimy składać poprzez naszą stronę karier. Prosimy o zamieszczenie w załączonych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Philips Lighting Poland Sp. z oo. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)".

Meet Some of Philips Lighting's Employees

Nick I.

Software Engineer

Nick specializes in developing embedded software for Philips Lighting. He’s essentially responsible for implementing channels that connect hardware systems together.

Mellissa v.

Marcom Specialist Digital

Mellissa is focused on B2C digital touch points. She works in the Business-to-Shopper Team, where she oversees the digital content, processing and tailoring it for online retailer channels.

Back to top