Inżynier Jakości

Job TitleInżynier Jakości

Job Description

Twoja rola:

Twoją rolą będzie zapewnienie, iż rozwój konceptu oraz finalnego produktu przebiega zgodnie z oczekiwaniami klienta (CTQs) oraz wymaganiami normatywnymi (wewnętrznymi jak również krajowymi).

Twój zespół:

Współpracując blisko z działami Product Managementu, Developmentu, Research, będziesz częścią międzynarodowego zespołu technicznego ukierunkowanego na projektowanie nowych wyrobów (NPI) w branży oświetleniowej.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie niezawodności nowych produktów w fazie ich powstawania, zgodnie z metodologią DfSS, m.in. poprzez:
  • Zapewnienie iż wymagania klienta są uwzględnione w koncepcie wyrobu (udział w definiowaniu CTQs i przekładaniu ich na wymagania funkcjonalne wyrobu / modułów / komponentów)
  • Przeprowadzanie sesji D-FMEA oraz nadzorowanie postępów w rozwiązywaniu zdefiniowanych ryzyk, z uwzględnieniem analizy reklamacji podobnych wyrobów
  • Zapewnienie iż założenia na etapie projektowania wyrobów są realizowane w fazie wytwórczej (udział w P-FMEA, inicjowanie PPAP)
  • Definiowanie i nadzorowanie wykonywania planu testów wyrobu (funkcjonalnych oraz normatywnych), aż do jego całkowitego zwolnienia
  • Nadzorowanie pierwszych instalacji wyrobów, zbieranie opinii klientów, definiowanie akcji naprawczych (safe launch)
  • Zapewnienie dojrzałości procesu projektowania wyrobu (DfSS checklist), inicjowanie eskalacji w razie potrzeby
  • Dbanie o odpowiedni poziom wiedzy z zakresu DfSS w grupie rozwoju wyrobu (coaching)
  • Wsparcie innych jednostek organizacji w obszarze jakości (produkcja)
  • Praca w duchu ciągłego doskonalenia (LEAN)

Poszukujemy:

  • Osoby z wykształceniem inżynierskim lub magisterskim w kierunku zarządzanie jakością, elektronicznym, mechanicznym lub pokrewnym
  • Komunikującej się w języku angielskim
  • Gotowej na pracę w międzynarodowej, multi-funkcjonalnej grupie, ukierunkowanej na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Posiadającej min. 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania jakością wyrobów, z uwzględnieniem praktycznej znajomości metodologii DfSS, analizy statystycznej, analizy ryzyka (FMEA)
  • Doświadczenie w pracy w grupie wdrażania nowych wyrobów, ze szczególnym uwzględnieniem wyrobów z branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną w oparciu o realizację celów
  • Kartę BenefitSystem
  • Zniżkę na produkty firmowe
  • Szereg innych benefitów

Proces rekrutacji:

Aplikacje prosimy składać poprzez naszą stronę karier. Prosimy o zamieszczenie w załączonych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Philips Lighting Poland Sp. z oo. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)".

Meet Some of Philips Lighting's Employees

Nick I.

Software Engineer

Nick specializes in developing embedded software for Philips Lighting. He’s essentially responsible for implementing channels that connect hardware systems together.

Mellissa v.

Marcom Specialist Digital

Mellissa is focused on B2C digital touch points. She works in the Business-to-Shopper Team, where she oversees the digital content, processing and tailoring it for online retailer channels.

Back to top