Inżynier Elektronik

Job TitleInżynier Elektronik

Job Description

Twoja rola:

Twoją rolą będzie rozwój konceptu opraw oświetleniowych, poprzez projektowanie ich części składowych, zgodnie z wymaganiami i wiedzą inżynierską oraz ich dokumentowanie.

Twój zespół:

Współpracując blisko z działami Product Managementu, Jakości, Research, będziesz częścią międzynarodowego zespołu technicznego ukierunkowanego na projektowanie nowych wyrobów (NPI) w branży oświetleniowej.

Twój zakres obowiązków:

  • Ocena wymagań odnośnie konceptu produktu pod kątem ich wykonalności
  • Udział w tworzeniu konceptu wyrobu w obszarze modułów elektronicznych (LED PCB, zasilacze, sterowanie) oraz opracowywanie ich specyfikacji, na bazie wymagań funkcjonalnych, normatywnych, kosztowych, jakościowych, przy użyciu metodologii/narzędzi takich jak DfSS, Value Engineering, DfA, DFMA
  • Udział w definicji i wykonywaniu testów funkcjonalnych oraz normatywnych zwalniających elementy systemu elektronicznego opraw, jak również cały produkt
  • Prowadzenie rozmów z dostawcami w obszarze technicznym
  • Nadzorowanie prac nad elementami powierzonymi podwykonawcom
  • Udział w aktywnościach zmierzających do udoskonalania portfela wyrobów (np. analiza wyrobów własnych i konkurencji, ocena zastosowanych rozwiązań technicznych/technologicznych, proponowanie zmian)
  • Wsparcie innych jednostek organizacji w obszarze technicznym (produkcja, jakość)
  • Praca w duchu ciągłego doskonalenia (LEAN)

Poszukujemy:

  • Osoby z wykształceniem inżynierskim lub magisterskim w kierunku elektronicznym, automatycznych termodynamicznych, fizycznym, matematycznym etc.
  • Swobodne poruszającej się w integracji systemów elektronicznych
  • Komunikującej się w języku angielskim
  • Gotowej na pracę w międzynarodowej, multi-funkcjonalnej grupie, ukierunkowanej na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Posiadającej min. 3 letnie doświadczenie w projektowaniu i dopuszczaniu do produkcji wyrobów, modułów elektronicznych, popartej przykładami
  • Znajomość zagadnień z obszaru technologii wytwórczej modułów elektronicznych, EMC, reliability, surge and overvoltage protection
  • Znajomość narzędzi informatycznych, umiejętność integracji systemów, aplikacji testujących i programujących
  • Doświadczenie w projektowaniu produktów z branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem
  • Jak również doświadczenie w obszarze termodynamiki

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną w oparciu o realizację celów
  • Kartę BenefitSystem
  • Zniżkę na produkty firmowe
  • Szereg innych benefitów

Proces rekrutacji:

Aplikacje prosimy składać poprzez naszą stronę karier. Prosimy o zamieszczenie w załączonych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Philips Lighting Poland Sp. z oo. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2135)".

Meet Some of Philips Lighting's Employees

Cor v.

Sales Manager Public & Sports

Cor leads his team through the commercial landscape. He oversees product development, identifies new market opportunities, and determines optimal consumer potentials for the company.

Mellissa v.

Marcom Specialist Digital

Mellissa is focused on B2C digital touch points. She works in the Business-to-Shopper Team, where she oversees the digital content, processing and tailoring it for online retailer channels.

Back to top