Junior Online Retail Account Manager

At HP, talent is our criteria. Join us in reinventing the standard for diversity and inclusion. Bring your awesomeness, and just be you!

Ve společnosti HP je naším kritériem talent. Přidejte proto k nám a buďte takoví, jací jste - úžasný či úžasná!

V rámci HP - region CEMA (střední a východní Evropa, Blízký východ a Afrika) - představuje obrovské obchodní teritorium, ve kterém ve více než 100 zemích žijí 2 miliardy lidí. CEMA pokrývá 10% celkového objemu prodeje HP, s ročními tržbami kolem 5 milard dolarů. Pro lepší představu - HP prodá v regionu CEMA denně více než 17-tisíc počítačů a 15-tisíc tiskáren.

Na pozici Junior Online Retail Managera vás čekají úkoly v oddělení Sales and Product Managementu. To vám umožní získat jasnou strategickou vizi na trhu s počítači a tiskárnami. Svým zákazníkům a partnerům pomůžete povýšit jejich byznys na vyšší úroveň právě díky portfóliu HP (produkty, služby a řešení Printing and Personal Systems).

Vaším úkolem bude nejen:

  • být ambasadorem produktů HP pro největší české a slovenské online prodejce;
  • zprostředkovávat online diskuse a rozhovory o produktech HP;
  • poskytovat podporu pro zákazníky HP před a po prodeji: pomoci zákazníkům najít a zvolit ty pravé produkty a služby; zodpovědět jakékoliv otázky spojené s produkty HP; být hlavním kontaktem mezi koncovým zákazníkem, HP a konkrétním partnerem;
  • velmi úzce spolupracovat s odděleními HP Retail Sales Department a HP Category Management
  • spolupracovat na definování a nastavení marketingových strategií HP zacílených na konkrétního partnera.

Přidejte se k nám, pokud splňujete následující:
  • máte ukončené vysokoškolské vzdělání v posledních 12ti měsících v oblastech Business Administration, Marketing, Ekonomika, Finance a podobně;
  • plynule ovládáte český a anglický jazyk;
  • máte silnou vlastní motivaci, zdravé sebevědomí a dokážete se rychle učit;
  • pomůže, pokud máte přehled o počítačích a tiskárnách (jak technicky, tak i z pohledu uživatele);
  • jste komunikačně zručný/á (ústně a písemně);
  • jste kreativní, proaktivní a dokážete dobře vycházet s lidmi;
  • máte znalosti a zkušenosti s prací se softwarem Excel a PowerPoint;
  • výhodou je, pokud rozumíte online prostředí (např. SEM).

Chcete u nás po sobě něco zanechať?

Přidejte se k nám a začněte přemýšlet a vylepšovať osvědčené postupy, kterými se již řídí jiné společnosti. Přidejte se k nám, my vám nabízíme:
  • 2-letou smlouvu pro začátek;
  • unikátní možnost nahlédnout do různých odděleni a pozic
  • programy a platformy zaměřené na váš další rozvoj;
  • práci v mezinárodním prostředí napříč různými pozicemi;
  • 5 týdnů dovolené;
  • stravenky;
  • příspěvek na MHD;
  • životní pojištění;
  • bonusy za zvýšené pracovní nasazení při návratu z pracovní neschopnosti;
  • program na nákup produktů společnosti;
  • flexibilní benefit “BENEFLEX”.

Klikněte na tlačidlo “Apply”, pošlete nám vaše CV a představte vaše skvělé schopnosti.

Pojďte růst s námi!

#LI-POST

Meet Some of HP's Employees

Alex J.

Research Engineer, HP Labs

Alex conducts in-depth research and experimentation for various HP departments, allowing the company to create consumer-worthy products that disrupt the industry and change lives around the world.

Karla F.

COO Chief of Staff

Karla assists with the coordination of every project HP’s COO undertakes, ranging from strategy, IT, and procurement to real estate, customer support, and more.

Back to top