Specjalista ds. księgowości i obsługi klienta z francuskim lub niemieckim

W Hewlett Packard Enterprise zajmujemy się opracowywaniem nowoczesnych technologii i usług, które mogą pomóc firmom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Wspieramy swoich klientów w ponad 170 krajach.

W Polsce jesteśmy obecni w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi.

Nasze Centrum we Wrocławiu i Łodzi specjalizuje się w zaawansowanych usługach, których głównym celem jest świadczenie usług finansów i księgowości, HR, sprzedaży i marketingu, przetwarzania danych i dostarczania informacji oraz zarządzania łańcuchem dostaw na rzecz Hewlett Packard Enterprise oraz naszych klientów.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Kontakt z klientami oraz dostawcami w celu wyjaśnienia niezgodności i zdobycia brakujących informacji
  • Odpowiadanie na zapytania dotyczące płatności i faktur
  • Weryfikacja informacji w programie SAP oraz przygotowywanie raportów w programie Excel
  • Ciągła współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i współpracownikami
  • Proponowanie zmian i ulepszeń

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka obcego:francuskiego lub niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • Zapraszamy do aplikacji świeżo upieczonych absolwentów
  • Skrupulatność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Oferujemy możliwość nauczenia się obsługi programu SAP

Oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ale także atrakcyjne środowisko pracy, które daje okazję poznania wielu nowych, inspirujących ludzi z całego świata. Miejsce, w którym można się rozwijać, pracować z ekspertami, a także mieć okazję do chwili relaksu i zabawy, oraz korzystać z wielu atrakcji dostosowanych do naszych Pracowników i ich stylu życia.

Dostępne benefity:

Pakiet medyczny dla Pracownika i jego najbliższej rodziny

Karta Multisport

Pakiet ubezpieczeń na życie

Employee Assistance Program – wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych

Program Zakupów Pracowniczych – sprzęt HP w preferencyjnych cenach

Ogolnodostępne kawa, herbata, kanapki i owoce

Nowoczesne biura w centrum miasta

Równowaga z życiem prywatnym m.in elastyczne formy czasu pracy i/lub możliwość pracy zdalnej

Szkolenia, możliwość rozwoju oraz zbudowania ścieżki kariery

Wellness program – dla zdrowia

HPE Kultura – kina i teatry w niższej cenie

CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) – program wolontaryjny

HPE Badge – program zniżek

Welcome2Wroclaw – poznaj miasto z Nami

Meet Some of Hewlett Packard Enterprise's Employees

Jeremy H.

Business Compensation Manager

Jeremy ensures all HPE employees are properly compensated for their contributions to the company, helping to retain top talent and market leaders for the organization.

Cat G.

Research Scientist

Cat works in the HPE lab, exploring and designing new devices that become the building blocks for the computation creations of the future.

Back to top