Projektant/Programista Java/JEE

W Hewlett Packard Enterprise tworzymy nowe możliwości technologii i usług, oferując rozwiązania, które pomagają firmom i klientom indywidualnym w osiąganiu swoich celów, dzięki czemu zwiększają swojego potencjału, spełniając aspiracje i marzenia. Świadczymy usługi naszym klientom w ponad 170 krajach.

Application Services Global Delivery Polska z siedzibą w Warszawie oferuje rozwój oprogramowania oraz usług serwisowych dla klientów Hewlett Packard Enterprise na całym świecie. Polskie Centrum skupia się na Data Warehousing/Business Intelligence, Web Solutions, SAP R/3 na wdrożeniach SAP BW, Application Management, Quality Assurance & Testing, Business and Systems Analysis. Większość pracowników GDAS Polska posiadają wiele certyfikatów z Oracle, Sun, Microsoft, SAP, OBI, ISEB, ISTQB, ITIL, CMMI, PMP i Six Sigma.

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji w Javie/JEE
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Utrzymywanie istniejących aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Min 3 lata praktycznego doświadczenie w programowaniu opartym na Javie/JEE
  • Znajomość przynajmniej jednego z rozwiązań backendowych

(np. Spring, EJB, JPA/Hibernate)

  • Praktyczne doświadczenie z przynajmniej jednym wiodącym RDBMS

(np. Oracle, PostgreSQL, MySQL)

  • Znajomość przynajmniej jednego z rozwiązań frontendowych

(np. AngularJS, HTML5, CSS, JavaScript/TypeScript, Bootstrap, JSF, Ext JS, React.js)

  • Znajomość narzędzi kontroli wersji (np. Git)
  • Praktyczna znajomość UML
  • Znajomość narzędzi do budowania/zarządzania zależnościami (np. Mavena) i narzędzi Continuous Integration
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Mile widziane:

  • Znajomość jednej z baz danych NoSQL (np. Cassandra, Redis, MongoDB, CouchDB)
  • Znajomość narzędzi AWS, Dockera, tematyki cloud native/mikroserwisów
  • Znajomość platform integracyjnych JBoss Fuse, MuleESB, Apache Camel
  • Znajomość zagadnień DevOps
  • Doświadczenie w pracy z metodykami Agile/TDD
  • Komunikatywna znajomość innego języka obcego (np. niemieckiego)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy:

Nie tylko stabilną pracę w dobrze znanej firmie, ale zapewniamy również atrakcyjne środowisko pracy, w którym można spotkać wiele inspirujących osób z całego świata.

Miejsce, w którym można się rozwijać, pracować z ekspertami, mieć okazję do relaksu i zabawy, a także korzystać z wielu zajęć dopasowanych dla naszych pracowników i ich stylu życia.

Co mamy do zaoferowania:

  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • Karta Multisport
  • Pakiet ubezpieczeń na życie
  • Program Pomocy Pracownikom – pomoc w trudnej sytuacji życiowej
  • Bezpłatna kawa i herbata
  • Wspieranie work-life balance, w tym elastyczny czas pracy z możliwością pracy z domu
  • Szkolenia, możliwości rozwoju osobistego i awansu w firmie
  • Program Wellness
  • Program rabatowy HPE Badge

Meet Some of Hewlett Packard Enterprise's Employees

Jeremy H.

Business Compensation Manager

Jeremy ensures all HPE employees are properly compensated for their contributions to the company, helping to retain top talent and market leaders for the organization.

Cat G.

Research Scientist

Cat works in the HPE lab, exploring and designing new devices that become the building blocks for the computation creations of the future.

Back to top