Hewlett Packard Enterprise

Leader zespołu działu księgowości

W Hewlett Packard Enterprise zajmujemy się opracowywaniem nowoczesnych technologii i usług, które mogą pomóc firmom i klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów, osiąganiu celów, wykorzystywaniu możliwości, spełnianiu aspiracji i realizacji marzeń. Wspieramy swoich klientów w ponad 170 krajach.

W Polsce jesteśmy obecni w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi.

Nasze Centrum we Wrocławiu i Łodzi specjalizuje się w zaawansowanych usługach, których głównym celem jest świadczenie usług finansów i księgowości, HR, sprzedaży i marketingu, przetwarzania danych i dostarczania informacji oraz zarządzania łańcuchem dostaw na rzecz Hewlett Packard Enterprise oraz naszych klientów.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem specjalistów ds. księgowości
  • Wspieranie oraz monitorowanie pracy podległego zespołu pod kątem jakości oraz efektywności (SLA)
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu oraz zapewnienie poprawności oraz terminowości realizowanych przez zespół zadań
  • Przekazywanie członkom zespołu spostrzeżeń i wskazówek dotyczących wykonywanych czynności
  • Pierwszy punkt kontaktu w przypadku zapytań członków zespołu lub Klientów
  • Przekazywanie wszystkich istotnych informacji i zapytań do odpowiednich zespołów

Want more jobs like this?

Get jobs delivered to your inbox every week.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – min. 1 rok
  • Doświadczenie w obszarze księgowości
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Skrupulatność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

Oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ale także atrakcyjne środowisko pracy, które daje okazję poznania wielu nowych, inspirujących ludzi z całego świata. Miejsce, w którym można się rozwijać, pracować z ekspertami, a także mieć okazję do chwili relaksu i zabawy, oraz korzystać z wielu atrakcji dostosowanych do naszych Pracowników i ich stylu życia.

Dostępne benefity:

Pakiet medyczny dla Pracownika i jego najbliższej rodziny

Karta Multisport

Pakiet ubezpieczeń na życie

Employee Assistance Program – wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych

Program Zakupów Pracowniczych – sprzęt HP w preferencyjnych cenach

Ogolnodostępne kawa, herbata, kanapki i owoce

Nowoczesne biura w centrum miasta

Równowaga z życiem prywatnym m.in elastyczne formy czasu pracy i/lub możliwość pracy zdalnej

Szkolenia, możliwość rozwoju oraz zbudowania ścieżki kariery

Wellness program – dla zdrowia

HPE Kultura – kina i teatry w niższej cenie

CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) – program wolontaryjny

HPE Badge – program zniżek

Welcome2Wroclaw – poznaj miasto z Nami

Job ID: 9ba7b03592a023e116d38d09df29e0c5
Employment Type: Other

This job is no longer available.

Search all jobs