Zoraďovač

    • Levice, Slovakia

Site Name: Slovakia - Levice
Posted Date: Apr 23 2020
Zoraďovač

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečiť proces plnenia výrobkov v požadovanej kvalite a množstve podľa výrobneho plánu
  • Obsluhovať výrobneho zariadenia
  • Vykonávať mechanicke zásahy na plniacich a baliacich zariadeniach, t.j. zmena nastavení formátov a produktov, odstraňovanie drobných porúch
  • Kontrolovať všetky potrebne nastavenia výrobnej linky za účelom plynulej a efektívnej výroby
  • Dokladať obalove materiály na výrobnú linku
  • Spúšťať a zastavovať plniacu linku a jej jednotlive časti
  • Vypĺňať príslušnú výrobnú dokumentáciu
  • Odoberať vzorky hotových výrobkov pre kontrolu kvality
  • Kontrolovať zhodu obalových materiálov a bulk-ov so špecifikáciou
  • Umývať výrobnú linku a jej jednotlive časti
  • Nastavovať kódovanie šarže pre danú produkciu
  • Vykonávať TPM operácie - čistenie, mazanie, kontrola častí strojov a upozorniť na technicke nedostatky nadriadeneho
  • Dodržiavať systemy 5S (metóda organizácie pracovneho prostredia) a TPM (Totálna produktívna údržba) za účelom skvalitnenia a zefektívnenia výrobneho prostredia a procesu

Plat: 783.00 € / mesačne + ročný bonus na základe plnenia cieľov spoločnosti

  • 4 zmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolske vzdelanie
  • Technicke/elektrotechnicke, mechanik/opravár strojov a zariadení
  • Min. 1 rok na podobnej pozícii - výhodou
  • Základy práce s PC
  • Analyticke myslenie, pohotovosť reakcií, manuálna zručnosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, flexibilita

Ponúkane zamestnanecke výhody
  • Motivujúci ročný bonus
  • 2 x ročne doplnkove mzdove plnenie - 13. a 14. plat (pri splnení stanovených cieľov)
  • Príplatky za zmeny, nadčasy, sviatky, víkendy
  • 2 x ročne Príspevok na relax vo výške prislúchajúcej danej pozícii
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok na presťahovanie sa do okresu Levice (1500€), pri zmene trvaleho alebo prechodneho pobytu
  • Príspevok na doplnkove dôchodkove poistenie alebo životne poistenie
  • Mimoriadne voľno pri dôležitých životných udalostiach
  • 4 dni plateneho voľna - vlastná svadba zamestnanca
  • 4 dni pri narodení dieťaťa zamestnancovi - môže sa čerpať vcelku/po častiach, ato pred/po pôrode (max. do 1 mesiaca po narodení dieťaťa)
  • 3 dni + 1 deň na účasť na pohrebe pri úmrtí rodiča, manžela/manželky, druha/družky adieťaťa zamestnanca
  • Pri nástupe prváčika do školy: 1 deň plateneho voľna
  • Po 2 rokoch zotrvania vo firme príspevok na rekreáciu
  • Stravovanie v priestoroch závodu (zamestnanec si dopláca 0.66€)
  • Pitný režim zdarma (voda, čaj a rôzne druhy kávy)
  • Vernostný príspevok: 50 EUR mesačne za 0 absencii vdanom mesiaci na základe interných pravidiel
  • 5-10 rokov vo firme: dodatočný 1 deň dovolenky; viac ako 10 rokov vo firme: dodatočne 2 dni dovolenky
  • Zamestnanecká pôžička do výšky 2 hrubých platov, splatná do 12 mesiacov
  • Rastúca odmena za odpracovane roky: po prvých 5 rokoch - 250 EUR, po 10 rokoch - 500 EUR....
  • Odmena pri odchode do dôchodku: za menej ako 5 odpracovaných rokov: 2 platy, 5-10 odpracovaných rokov: 4 platy, 10 rokov: 6 platov
  • Odmeny pre darcov krvi
  • Program preventívnej zdravotnej starostlivosti - očkovanie detí aj dospelých, preventívne prehliadky zamerane napr. na srdcovocievne ochorenia, diabetes, odvykanie od fajčenia, kontrolne vyšetrenia na rakovinu a štandardne preventívne vyšetrenia
  • 4 x do roka balíček zubných pást z nášho portfólia ZDARMA

Stručná charakteristika spoločnosti

Profil Skupiny GSK
GSK (GlaxoSmithKline) je globálna vedecky orientovaná farmaceutická spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 115 krajinách sveta. Jej poslaním je zlepšovať kvalitu ľudskeho života tým, že umožňujeme ľuďom žiť aktívnejšie, cítiť sa lepšie a žiť dlhšie. Zameriava sa na vývoj nových produktov, ktore zlepšujú život a zdravie ľudí. Globálne vytvára aj pridanú hodnotu v ekonomických a sociálnych sferach krajín, v ktorých pôsobí. GSK vyvíja, vyrába a poskytuje širokú škálu inovatívnych výrobkov zdravotnej a osobnej starostlivosti.
Hodnotami GSK sú transparentnosť, integrita, úcta k ľuďom a orientácia na pacienta.

GSK sa zameriava na:
• Lieky na liečbu širokej škály ochorení
• Vakcíny pre deti a dospelých, ktore chránia pred infekčnými chorobami
• Spotrebne výrobky dostupne v predajniach a lekárňach

GSK Consumer Healthcare Levice, s.r.o.
Stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod v Leviciach, s takmer 500 zamestnancami, je súčasťou dodávateľskej siete Consumer Healthcare spoločnosti GSK. Zameriava sa na výrobu produktov osobnej starostlivosti so zameraním na produkciu zubných pást ako sú Paradontax, Sensodyne, Pronamel apodobne.

If you require an accommodation or other assistance to apply for a job at GSK, please contact the GSK Service Centre at 1-877-694-7547 (US Toll Free) or +1 801 567 5155 (outside US).

GSK is an Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive equal consideration for employment without regard to race, color, national origin, religion, sex, pregnancy, marital status, sexual orientation, gender identity/expression, age, disability, genetic information, military service, covered/protected veteran status or any other federal, state or local protected class.

Important notice to Employment businesses/ Agencies

GSK does not accept referrals from employment businesses and/or employment agencies in respect of the vacancies posted on this site. All employment businesses/agencies are required to contact GSK's commercial and general procurement/human resources department to obtain prior written authorization before referring any candidates to GSK. The obtaining of prior written authorization is a condition precedent to any agreement (verbal or written) between the employment business/ agency and GSK. In the absence of such written authorization being obtained any actions undertaken by the employment business/agency shall be deemed to have been performed without the consent or contractual agreement of GSK. GSK shall therefore not be liable for any fees arising from such actions or any fees arising from any referrals by employment businesses/agencies in respect of the vacancies posted on this site.

Please note that if you are a US Licensed Healthcare Professional or Healthcare Professional as defined by the laws of the state issuing your license, GSK may be required to capture and report expenses GSK incurs, on your behalf, in the event you are afforded an interview for employment. This capture of applicable transfers of value is necessary to ensure GSK's compliance to all federal and state US Transparency requirements. For more information, please visit GSK's Transparency Reporting For the Record site.

GSK is a uniquely science-led global healthcare organization on a mission to help people do more, feel better, and ultimately live longer.

GSK Company Image

Back to top