Patika és Fogorvoslátogató Képviselő

Your Responsibilities:
A GSK Consumer üzletága Patika es Fogorvoslátogató Kepviselő kollegát keres!

BP (I.,II.,III. ker.) - Pest, Fejer, Komárom-Esztergom megye területekre.

Feladatok:
• Gyógyszertárak es fogászatok látogatása,
• Termekeket ismertetese es egyeb szolgáltatások ertekesítese, terápiás javaslatok ajánlása,
• Szolgáltatások, kampányok bemutatása, igenyeinek kielegítese,
• Látogatások, tárgyalások előkeszítese, lebonyolítása, es adminisztrálása,
• Piaci es területi adatok havi szintű elemzese,
• A termekek es szolgáltatások hatekony kommunikációja, a márkák es a kapcsolódó szolgáltatások hatekonyabbá tetele:
- Szemelyes látogatás,
- Hatekony kommunikációs csatornák használata,
- Referálók es rendezvenyek szervezese es tartása,
- Kongresszusi reszvetel,
• Panaszok kezelese, illetve továbbítása.

*LI-GSK

Why You?

Basic qualifications:
Elvárások:
• Diploma tudományokban: (orvos v. gyógyszeresz v. kemikus v. biológus v. egeszsegügyi főiskolai diploma),
• Min. 2-3 eves patika látogatói vagy orvos látogatói tapasztalat,
• "B" kategóriás Jogosítvány,
• Jó kommunikációs es problemamegoldó kepesseg,
• Kiváló prezentációs keszseg,
• Eredmeny- es megoldás-orientáltság,
• Rugalmasság,
• Csapatjátekos,
• Átláthatóság, tisztelet es bizalom a munkájában,
• Jó terápiás es termekismeret,
• Felhasználói szintű számítógep es táblagep használat.

Preferred qualifications:
Előny:
• Veeva rendszer ismerete.

Why GSK?:
A GSK egy tudásközpontú, világszerte ismert es elismert egeszsegügyi termekeket gyártó vállalat, amely innovatív gyógyszerek, vakcinák es veny nelkül kapható termekek segítsegevel javít az emberek eletminősegen.

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony,
• Stabil hátterű ceg,
• Versenykepes fizetes,
• Nagy szakmai önállóság,
• Hosszú távú munkalehetőseg,
• Fantasztikus csapat.

Amennyiben hirdetesünk felkeltette az erdeklődeset, kerjük, hogy küldje el reszletes szakmai öneletrajzát magyar nyelven a "hr.hungary@gsk.com" email címre.
Kerjük, jelentkezese során feltetlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezeset!

Contact information:
You may apply for this position online by selecting the Apply now button.
Important notice to Employment businesses/ Agencies

GSK does not accept referrals from employment businesses and/or employment agencies in respect of the vacancies posted on this site. All employment businesses/agencies are required to contact GSK's commercial and general procurement/human resources department to obtain prior written authorization before referring any candidates to GSK. The obtaining of prior written authorization is a condition precedent to any agreement (verbal or written) between the employment business/ agency and GSK. In the absence of such written authorization being obtained any actions undertaken by the employment business/agency shall be deemed to have been performed without the consent or contractual agreement of GSK. GSK shall therefore not be liable for any fees arising from such actions or any fees arising from any referrals by employment businesses/agencies in respect of the vacancies posted on this site.

Back to top