Villamos mérnök

A Docler Services Kft. a cégcsoport egyik legfiatalabb tagjaként ügyviteli szolgáltatásokat és háttértámogatást nyújt a Docler csoport tagjainak. Belső szolgáltató központként egyebek mellett a kontrolling, a pénzügy, a munkaügy, a külső és belső kommunikáció, az üzemeltetés valamint a biztonsági szolgálat területén segítjük a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Legyen szó céges rendezvényekről, a legbonyolultabb pénzügyi feladatokról vagy éppen az ingatlanok zavartalan működtetéséről, a Docler Services Kft. munkatársai rendelkezésre állnak! Folyamatosan bővülő üzemeltetési csapatunkba most munkájára igényes és elhivatott Villamos mérnök kollégát keresünk budapesti munkavégzéssel.

Feladatok és felelősség:

  • tervezési és előkészítési szakaszban villamossági és csatlakozó szakági, szükség szerinti mértékben általános építészeti tervekben, kiírásokban szereplő műszaki tartalom elemzése, ellenőrzése, szükség szerint véleményezése, alternatív műszaki megoldások felkutatása, kidolgozása, beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése, szerződési folyamatban tanácsadási, ellenőrzési tevékenység
  • meglévő szakági rendszerek felmérése, ellenőrzése, véleményezése, javaslattétel optimalizációra, közreműködés megvalósulási folyamatban
  • erős és gyengeáramú, valamint kapcsolódó kivitelezési, létesítési, szerelési munkák szakszerű, folyamatos és minden termelési fázisban való biztosítása, döntéshozatali előkészítés, pályáztatás megszervezése, biztosítása
  • tervek ellenőrzése, elemzése az összes tervhiba és ellentmondás kiderítése, javaslatok kidolgozása műszaki minőségi, gazdaságossági és határidő szempontok alapján, szakági tervezés optimalizálása
  • vállalkozók koordinálása, irányítása, munkavégzés összehangolása más munkafolyamatokkal, organizáció készítése, egyeztetése munkatársakkal
  • szerződéses határidők folyamatos betartatása
  • hatósági, szakági előírásoknak, vonatkozó szabványoknak való megfelelőség biztosítása
  • munkáltató (beruházó) érdekeinek érvényesítése (többek közt minőség, határidő és gazdaságosság szempontjából)
  • próbaüzemek, előírt és/vagy célszerű vizsgálatok, eljárások elvégzése, azok megszervezése és felügyelete, eredmények alapján szükséges intézkedések megtétele
  • Meglévő ingatlan portfolióba tartozó épületek szakági támogatása, hibajavítások vezetése
  • Kisebb, vagy teljes körű szakági felújításban, modernizációban való részvétel, vezetés
  • Portfólió energiagazdálkodásban való részvétel

Requirements

Elvárások

  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (francia nyelvismeret előnyt jelent)
  • Tervezésben és kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Inspiráló szakmai környezet
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Ingyenes parkoló, jó hangulat, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó

Meet Some of Docler Media's Employees

Leslie B.

Office Manager

As Office Manager, Leslie works behind the scenes to make sure the work space is functional, that the staff has necessary supplies, and that the office keeps happily humming along.

Matthew O.

Lead Videographer & Photographer

Matthew executes company photoshoots for events, website content, and product needs, and he also writes, directs, edits, and shoots all Docler video content.

Back to top