Linux rendszergazda

A DoclerNet célja professzionális hoszting szolgáltatóként ügyfelei színvonalas kiszolgálása a legmodernebb informatikai eszközök segítségével. Ehhez minden technikai és szellemi erőforrás adott: ultramodern szerverterem, képzett és évtizedes üzemeltetési tapasztalattal rendelkező rendszergazdák, valamint a nap 24 órájában rendelkezésre álló operátor szolgáltatás. Magabiztosan mozogsz Linux környezetben? Jelentkezz dinamikusan fejlődő cégünkhöz most!

Feladatok és felelősség:

  • Adatbázis és Webszerverek üzemeltetése
  • DNS, Mail szerverek üzemeltetése
  • Szervergépek összeállítása és installálása
  • A fizikai és virtualizált szerverek működésének biztosítása
  • Mentések, jogosultságok kezelése
  • Különböző projektekben való aktív részvétel
  • Rendszer optimalizációk végrehajtása
  • Ügyeleti beosztásban történő felügyelet biztosítása

Requirements

Elvárások:

  • Érts a Linuxhoz és ezzel bűvölj el minket.
  • Tudj csapatjátékos lenni és legyenek ötleteid, amitől elámulunk.
  • Szeresd a kihívásokat és ne érezd úgy, hogy a szakmai pályád le is zárult, ha egy valamit megértettél a világból.
  • Légy kitartó a munkádban!
  • Legalább 2-3 éves Linux adminisztrációs ismeretek
  • Third level support • Nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • HA technológiák ismerete • Monitorozó rendszerek ismerete
  • Alapos hálózatkezelés ismeretek
  • MySQL üzemeltetési szintű ismerete
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelvismeret, írásban, olvasásban
  • Ügyfél-centrikus szemlélet

Előnyt jelent:

  • cPanel üzemeltetési ismeretek
  • Nginx üzemeltetési ismeretek
  • Nyitott, rugalmas gondolkodásmód
  • Komplex, nagy látogatottságú/nagy terhelésű site-ok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • PHP, Python nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Gyönyörű zöld övezeti, barátságos irodát, ahová ha sportos vagy nyugodtan hozhatod a bringádat, ha lustább, akkor a kocsidat. :) A parkolásért szerencsére még fizetned sem kell.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, amihez biztosítjuk a keretet, a döntés a tiéd, hogy még milyen informatikai területeken lennél guru.
  • Rugalmasságot, amit mi is nagyon szeretünk.
  • Igazi szakmai kihívásokat, amihez csak a tudásodat kell hoznod.
  • És még fizetünk is!:)

Munkavégzés helye: Budapest, 1101 Expo tér 5-7.

A jelentkezéseket a [email protected] –re várjuk.

Meet Some of Docler Media's Employees

Leslie B.

Office Manager

As Office Manager, Leslie works behind the scenes to make sure the work space is functional, that the staff has necessary supplies, and that the office keeps happily humming along.

Matthew O.

Lead Videographer & Photographer

Matthew executes company photoshoots for events, website content, and product needs, and he also writes, directs, edits, and shoots all Docler video content.

Back to top