Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
Docler Media

Gépész Mérnök

A Docler Services Kft. a cégcsoport egyik legfiatalabb tagjaként ügyviteli szolgáltatásokat és háttértámogatást nyújt a Docler csoport tagjainak. Belső szolgáltató központként egyebek mellett a kontrolling, a pénzügy, a munkaügy, a külső és belső kommunikáció, az üzemeltetés valamint a biztonsági szolgálat területén segítjük a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Legyen szó céges rendezvényekről, a legbonyolultabb pénzügyi feladatokról vagy éppen az ingatlanok zavartalan működtetéséről, a Docler Services Kft. munkatársai rendelkezésre állnak! Folyamatosan bővülő üzemeltetési csapatunkba most munkájára igényes és elhivatott Villamos mérnök kollégát keresünk budapesti munkavégzéssel.

Feladatok és felelősség:

  • tervezési és előkészítési szakaszban épületgépészeti és csatlakozó szakági, szükség szerinti mértékben általános építészeti tervekben, kiírásokban szereplő műszaki tartalom elemzése, ellenőrzése, szükség szerint véleményezése, alternatív műszaki megoldások felkutatása, kidolgozása, beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése, szerződési folyamatban tanácsadási, ellenőrzési tevékenység
  • meglévő szakági rendszerek felmérése, ellenőrzése, véleményezése, javaslattétel optimalizációra, közreműködés megvalósulási folyamatban
  • a szakági kivitelezési munkák, szükség szerinti mértékben kapcsolódó általános kivitelezési munkák ellenőrzése
  • folyamatos minőségi munkavégzés ellenőrzése és határidők megvalósulásának elősegítése munkafolyamatok szakszerű és ütemtervnek megfelelő minőségi teljesülésének elősegítése
  • a projekt sikeres megvalósulásához szükséges egyeztetések kezdeményezése, szükség szerint megszervezése és koordinációja, folyamatos együttműködés és hatékony kommunikáció elősegítése tervezők, hatóságok, kivitelezők és projekt irányítói csapat között,
  • próbaüzemek, előírt és/vagy célszerű, határidőt, minőséget előmozdító, esetleges hibakeresési vizsgálatok, eljárások elvégzésének kezdeményezése, ezek során közreműködés, felügyelet ellátása
  • épület felügyeleti és egyéb kapcsolódó gépészeti rendszerek ellenőrzése, beszabályozásában, kialakításában, üzemeltetésében való részvétel
  • Meglévő ingatlan portfolióba tartozó épületek szakági támogatása, hibajavítások vezetése
  • Kisebb, vagy teljes körű szakági felújításban, modernizációban való részvétel, vezetés
  • Portfólió energiagazdálkodásban való részvétel

Want more jobs like this?

Get jobs delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Requirements

Elvárások

  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (francia nyelvismeret előnyt jelent)
  • Tervezésben és kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Inspiráló szakmai környezet
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Ingyenes parkoló, jó hangulat, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó
Job ID: 6432290cf6551c7e147d4b121be7b5fd
Employment Type: Other

This job is no longer available.

Search all jobs