TAX Senior Consultant CIT - Szczecin

Deloitte to międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audytu, rachunkowości, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego oraz zarządzania ryzykiem. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 20 lat i mamy biura w 9 miastach: w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Deloitte w Polsce to ponad 2000 najwyższej klasy profesjonalistów – ekonomistów, księgowych, audytorów, ekspertów podatkowych, konsultantów, specjalistów ds. IT oraz prawników.

Specjaliści Zespołu CIT pomagają podmiotom krajowym oraz zagranicznym zarówno w rozwiązywaniu bieżących problemów podatkowych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą jak i w realizacji projektów związanych z optymalizacją podatkową i planowaniem podatkowym. W trakcie realizacji projektów dostarczają naszym klientom rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie poziomu efektywności podatkowej prowadzonej działalności gospodarczej przy jednoczesnym podniesieniu stopnia kontroli i bezpieczeństwa podatkowego.

Obecnie, Deloitte planuje wzmocnić Zespół CIT i w tym celu poszukuje osób na stanowisko:

TAX Consultant (CIT)

Szczecin

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie opinii podatkowych oraz udział w konsultacjach dla klientów
  • Udział w postępowaniach podatkowych
  • Formułowanie rekomendacji podatkowych dla klientów
  • Przeprowadzanie analiz przepisów prawnych oraz stanowisk organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych
  • Identyfikacja obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego
  • Asysta przy terminowym i poprawnym wdrażaniu zmian u klientów w zw. ze zmianami przepisów podatkowych

Oczekiwania:

  • Ukończone studia na kierunku ekonomicznym, prawie lub administracji
  • 3-4 lata doświadczenia (z praktykami włącznie) w zakresie podatkach bezpośrednich (CIT);
  • Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka polskiego i angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Bardzo dobra znajomość i zaawansowane umiejętności techniczne w zakresie prawa podatkowego
  • Doświadczenie w firmach konsultingowych, doradztwa podatkowego lub kancelariach prawnych
  • Certyfikat Doradcy Podatkowego

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy i co najważniejsze - niestandardową w korporacji możliwość zachowania tzw. work-life balance;
  • Bogatą ofertę szkoleń i treningów;
  • Pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych
  • Szybkość awansu w pełni uzależniona od poziomu oraz rozwoju kompetencji merytorycznych oraz umiejętności interpersonalnych;

Aplikacje bez załączonego CV nie będą rozważane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Requisition code: 127279

See Inside the Office of Deloitte

One of the largest professional services organizations in the U.S., Deloitte delivers innovative solutions to the complex business problems facing companies around the world. Deloitte offers rewarding careers in four businesses—audit, tax, consulting, and financial advisory. Widely recognized for its inclusion initiatives, Deloitte is committed to building a workplace environment that allows people from all generations, ethnicities, and cultures to be their authentic selves.

Back to top