TAX Consultant TP - Poznań

Deloitte to międzynarodowa firma doradcza świadcząca usługi z zakresu: audytu, rachunkowości, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego oraz zarządzania ryzykiem. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 20 lat i mamy biura w 9 miastach: w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Deloitte w Polsce to ponad 2000 najwyższej klasy profesjonalistów – ekonomistów, księgowych, audytorów, ekspertów podatkowych, konsultantów, specjalistów ds. IT oraz prawników.

Zespół Cen Transferowych (Transfer Pricing) pomaga krajowym i międzynarodowym klientom w zarządzaniu ryzykiem związanym z cenami transferowymi, które może występować w ramach działalności gospodarczej. Nasze projekty obejmują zarówno bieżące wsparcie i doradztwo, jak również planowanie na poziomie grupowym z uwzględnieniem założeń biznesowych Klientów, tak, aby wprowadzone rozwiązania były dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej.

Obecnie, Deloitte planuje wzmocnić dynamicznie rozwijający się zespół TP w biurze Deloitte w Poznaniu, w tym celu poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant (TP)

(Poznań)

Główne obowiązki:

  • Udział w projektach obejmujących analizy i przygotowanie dokumentacji dotyczących cen transferowych, w tym samodzielna realizacja zlecanych zadań i kontakty z klientami;
  • Udział w konsultacjach dla klientów oraz przygotowywanie opinii podatkowych;
  • Udział w postępowaniach podatkowych;
  • Przygotowywanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego;
  • Bieżące wsparcie innych pracowników zespołu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze;
  • 2-3 lata doświadczenia (z praktykami włącznie) w dziedzinie podatków, mile widziane doświadczenie w zakresie podatku dochodowego, w szczególności cen transferowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Podstawowe umiejętności z zakresu analizy finansowej;
  • Chęć intensywnego rozwoju i zdobywania wiedzy;
  • Orientacja na nowe wyzwania;
  • Samodzielność w realizacji wyznaczanych zadań i organizacji własnej pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych;
  • Możliwości rozwoju i awansu;
  • Bogatą ofertę szkoleń i treningów;
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie w tym świadczenia dodatkowe.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wypełnienie aplikacji korzystając z przycisku “Aplikuj online”. Aplikacje bez załączonego CV nie będą rozważane

Requisition code: 129607

See Inside the Office of Deloitte

One of the largest professional services organizations in the U.S., Deloitte delivers innovative solutions to the complex business problems facing companies around the world. Deloitte offers rewarding careers in four businesses—audit, tax, consulting, and financial advisory. Widely recognized for its inclusion initiatives, Deloitte is committed to building a workplace environment that allows people from all generations, ethnicities, and cultures to be their authentic selves.

Back to top