Senior Accountant

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek több mint 150 országban, közel 225 ezer munkatárssal.

Számviteli szolgáltató csapatunkba várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra:

Szenior könyvelő angol nyelvtudással

Fő feladatok:

  • számviteli nyilvántartások önálló felépítése és vezetése,
  • havi zárási folyamatban való részvétel,
  • könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése,
  • beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása,
  • dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése,
  • ügyfél képviselet könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton,
  • Junior kollégák fejlesztése, ellenőrzése,
  • ügyfélkapcsolatok fejlesztése.

Elvárások:

  • számviteli szolgáltatónál szerzett 5-6 év szakmai tapasztalat,
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés – adótanácsadói végzettség előny,
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • Microsoft irodai programok kiemelkedő használata,
  • önálló, pontos, hatékony munkavégzés,
  • előny a társasági könyvelésében szerzett tapasztalat,
  • szakmailag folyamatos fejlődési igény.

Amit ajánlunk:

  • személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
  • vonzó, versenyképes fizetés és juttatások,
  • karrierlehetőség.

Requisition code: HUEXfy13_05_68395

See Inside the Office of Deloitte

One of the largest professional services organizations in the U.S., Deloitte delivers innovative solutions to the complex business problems facing companies around the world. Deloitte offers rewarding careers in four businesses—audit, tax, consulting, and financial advisory. Widely recognized for its inclusion initiatives, Deloitte is committed to building a workplace environment that allows people from all generations, ethnicities, and cultures to be their authentic selves.

Back to top