Skip to main contentA logo with &quat;the muse&quat; in dark blue text.
Deloitte

Senior Accountant

A Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely világszínvonalú könyvvizsgálói, valamint adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadó szolgáltatást kínál ügyfeleinek több mint 150 országban, közel 225 ezer munkatárssal.

Számviteli szolgáltató csapatunkba várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra:

Szenior könyvelő angol nyelvtudással

Fő feladatok:

  • számviteli nyilvántartások önálló felépítése és vezetése,
  • havi zárási folyamatban való részvétel,
  • könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése,
  • beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása,
  • dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése,
  • ügyfél képviselet könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton,
  • Junior kollégák fejlesztése, ellenőrzése,
  • ügyfélkapcsolatok fejlesztése.

Want more jobs like this?

Get jobs delivered to your inbox every week.

By signing up, you agree to our Terms of Service & Privacy Policy.

Elvárások:

  • számviteli szolgáltatónál szerzett 5-6 év szakmai tapasztalat,
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés – adótanácsadói végzettség előny,
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • Microsoft irodai programok kiemelkedő használata,
  • önálló, pontos, hatékony munkavégzés,
  • előny a társasági könyvelésében szerzett tapasztalat,
  • szakmailag folyamatos fejlődési igény.

Amit ajánlunk:

  • személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
  • vonzó, versenyképes fizetés és juttatások,
  • karrierlehetőség.

Requisition code: HUEXfy13_05_68395

Job ID: a998e48e2edd6f460577ce57410cd3ed
Employment Type: Other

This job is no longer available.

Search all jobs