Młodszy Prawnik w zespole prawa pracy (Warszawa)

Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp. k. posiada sieć biur w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Szczecinie i Łodzi. Jesteśmy częścią środkowoeuropejskiej sieci stowarzyszonych z Deloitte kancelarii prawniczych Deloitte Legal, liczącej ponad 1000 prawników w Europie, z czego 170 w Europie Centralnej, z głównymi biurami w Pradze, Bratysławie, Budapeszcie, Bukareszcie oraz Warszawie. W Polsce na rzecz naszych Klientów stale pracuje zespół ponad 90 prawników, z których większość to radcy prawni i adwokaci.

W związku z szybkim rozwojem naszej praktyki poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Prawnik w zespole prawa pracy

(Warszawa)

Zakres obowiązków: wsparcie merytoryczne dla zespołu prawa pracy, w tym w szczególności:

  • research prawny,
  • przygotowywanie dokumentów z zakresu prawa pracy (np. opinii, umów, regulaminów, prezentacji itp.),
  • udział w projektach due dilligence,
  • wspieranie klientów w negocjacjach, postępowaniach sądowych oraz wszelkich kwestiach prawnych związanych z działalnością bieżącą.

Wymagania konieczne:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawniczej lub korporacji,
  • co najmniej 2 lata praktyki w bieżącym doradztwie prawnym z zakresu prawa pracy,
  • specjalizacja w zakresie prawa pracy (znajomość ubezpieczeń społecznych będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego uwzględniająca terminologię prawniczą, pozwalająca na samodzielne redagowanie dokumentów prawnych (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem).

Inne wymagania:

  • ukończone studia na kierunku prawo,
  • aplikant radcowski/adwokacki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobre umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zdolność do samodzielnej pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • pracę w kancelarii będącej częścią jednej z największych firm doradczych na świecie,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
  • realne możliwości rozwoju i awansu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Jeśli masz powyższe kwalifikacje i doświadczenie w połączeniu z pozytywnym nastawieniem i jesteś gotowy na wyzwania i karierę w dynamicznej organizacji czekamy na kontakt.

Proszę kliknąć na przycisk Apply On-line i utworzyć lub przejrzeć swój profil kandydata.

Aplikacje bez załączonego CV nie będą rozpatrywane!

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Requisition code: 129640

See Inside the Office of Deloitte

One of the largest professional services organizations in the U.S., Deloitte delivers innovative solutions to the complex business problems facing companies around the world. Deloitte offers rewarding careers in four businesses—audit, tax, consulting, and financial advisory. Widely recognized for its inclusion initiatives, Deloitte is committed to building a workplace environment that allows people from all generations, ethnicities, and cultures to be their authentic selves.

Back to top