Młodszy Prawnik - w zespole Bankowości i Finansowania Projektów (Warszawa)

Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. posiada sieć biur w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Szczecinie i Łodzi. Jesteśmy częścią środkowoeuropejskiej sieci stowarzyszonych z Deloitte kancelarii prawniczych Deloitte Legal, liczącej ponad 1000 prawników w Europie, z czego ponad 200 w Europie Centralnej, z głównymi biurami w Pradze, Bratysławie, Budapeszcie, Bukareszcie oraz Warszawie. W Polsce na rzecz naszych Klientów stale pracuje zespół ponad 70 prawników, z których większość to radcy prawni i adwokaci.

Młodszy Prawnik (Junior Associate)

w zespole Bankowości i Finansowania Projektów

(Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • doradztwo prawne dla klientów i wsparcie merytoryczne innych członków zespołu w obszarach:
  • finansowania projektów (w szczególności Real Estate Finance);
  • bankowości regulacyjnej;

a także potencjalnie

  • ubezpieczeń gospodarczych i nieruchomości.

Oczekiwania:

  • ukończone studia prawnicze,
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego zdobytego w obszarze finansowania projektów w kancelarii prawniczej (departament bankowości i finansowania projektów) lub w departamencie prawnym instytucji finansowej (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, korporacyjnego i bankowego oraz regulacji działalności instytucji finansowych,
  • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną pracę w tym języku,
  • pożądana znajomość prawa ubezpieczeń gospodarczych oraz prawa nieruchomościowego,

Oferujemy:

  • pracę w kancelarii będącej częścią jednej z największych firm doradczych na świecie,
  • zdobycie doświadczenia w największych i najbardziej skomplikowanych projektach rynku finansowego w Polsce,
  • rozwój wiedzy i umiejętności, w tym możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
  • realne możliwości rozwoju i awansu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wypełnienie aplikacji korzystając z przycisku “Aplikuj online”. Aplikacje bez załączonego CV nie będą rozważane.

Requisition code: 123854

See Inside the Office of Deloitte

One of the largest professional services organizations in the U.S., Deloitte delivers innovative solutions to the complex business problems facing companies around the world. Deloitte offers rewarding careers in four businesses—audit, tax, consulting, and financial advisory. Widely recognized for its inclusion initiatives, Deloitte is committed to building a workplace environment that allows people from all generations, ethnicities, and cultures to be their authentic selves.

Back to top