Sr. Account Manager – Budapest

A Senior Account Manager az adott piac ügyfélkapcsolati csapatáért, annak irányításáért, motiválásáért felel, és a területi szállodák ügyfélkapcsolati folyamatait felügyeli. Az elért eredményekről és a teljesítményről minőségi és mennyiségi jelentéseket készít a Booking.com számára. A szállodáknak tájákoztatást nyújt a Booking.com weboldaláról, és bevezeti őket a Booking.com rendszerének használatába. A területi igazgatónak felel a szállodai elérhetőség és kínálat bővítésében, és a Booking.comnak nyújt támogatást a Booking.com oldallátogatói igényeinek kielégítésében.

Teljes munkaidő budapesti irodánkban..

Feladatok:

  • Értékesítési és ügyfélkapcsolati csapat vezetése;
  • Közvetlen ügyfélkapcsolati támogatás a terület szállodái számára;
  • Személyes látogatás a fontosabb szállodákba;
  • A területi lefedettség biztosítása;
  • Támogatás a Booking.comnak a szállodai elérhetőség és kínálat bővítésében;
  • A Booking.com BV márkanevének és internetes szállásfoglalói szolgáltatásainak népszerűsítése;
  • Kapcsolattartó személy a szállások kérdéseinek megválaszolásában;
  • Szállodák tájékoztatása, ill. tanácsadás és ügyek nyomon követése levélben, e-mailben;
  • Lemondások és értékelések nyomon követése;
  • Szállások betanítása és oktatása a Booking.com extranetének, azaz szoba- és árkezelő rendszerének használatára;
  • Szállások támogatása a Booking.com rendszerével kapcsolatban;
  • Tájékoztatás és tanácsadás nyújtása a szállásoknak a rendelkezésre állásról, elérhetőségről és kínálatról;
  • A szállásokkal való együttműködést ápoló látogatások szervezése a Turizmuskiállításra;
  • Rugalmasság, tehertűrés és gyors alkalmazkodási képesség a Booking.com BV legújabb irányelveinek való megfelelés érdekében.

Elvárások:

  • 2-4 éves tapasztalat hasonló vezetői munkakörben;
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Érdeklődés, tapasztalat szállásfoglalási, idegenforgalmi területen;
  • Kezdeményezőkészség, felelősségteljes magatartás, barátságos természet, önállóság;
  • Gyors gondolkodás, leleményesség, rugalmasság, pontosság, elemzői képességek, részletesség;
  • Kiváló személyes és telefonos kommunikációs készség;
  • Csapatjátékos, motivált és szeret szállásfoglalási, idegenforgalmi területen dolgozni;
  • Üzleti szemlélet;
  • Pozitív személyiség;
  • Egyetemi végzettség előny;
  • Vezetői jogosítvány;
  • Képes a munkaidő 50%-ában utazni.

The hiring company Booking.com Hungary Kft. is one of Booking.com BV's and/or BookingSuite BV's support companies in Hungary. Booking.com Hungary Kft. is looking for a Sr. Account Manager - Budapest. Booking.com BV is the company behind Booking.com™, the market leading online accommodation reservation service in the world. BookingSuite BV is the company which operates Booking.com's™ newly established Accommodation Marketing Services division. All references to "Booking.com" refer to Booking.com BV.

Meet Some of Booking.com's Employees

Morten L.

Commercial Owner, New Partnerships

Morten looks at how to make the process of adding commercial partnerships more efficient and profitable. His main goal is adding accommodation partners to the platform to help Booking.com grow.

Ruxandra T.

Team Lead, Development

Ruxandra helps leisure and business travelers find and book the best accommodations for their travels by optimizing the platform. Through software engineering, she works on making the communication between travelers and properties seamless.

Back to top