Obchodní zástupce – senior

Jako Senior Account Manager budete zodpovědný za tým Account Managerů, zaměřujících se na určitý region. Vaším úkolem bude motivovat členy týmu a budovat a udržovat vztahy s ubytováními v daném regionu. Budete vytvářet kvalitativní a kvantitivní přehledy výsledků a statistik ubytování na Booking.com a poskytovat jim poradenství týkající se jejich prezentace na webové stránce Booking.com. Budete mít na starosti zvyšování dostupnosti, nabídky ubytování a podporu Booking.com v souvislosti s očekáváním návštěvníků stránky Booking.com. Vaším nadřízeným bude Area Manager.

Jedná se o pracovní pozici na plný úvazek. Kancelář firmy se nachází v Praze.

Náplň práce:

  • Vedení týmu Account Managerů a Account Executives
  • Account management poskytovaný jednotlivým ubytováním v určitém regionu
  • Schůzky s důležitými obchodními partnery
  • Podpora a řízení v souladu s obchodní strategií Booking.com týkající se dostupnosti a nabídky ubytování
  • Propagace značky a služeb Booking.com u ubytování na daném trhu
  • Komunikace s ubytováními v případě otázek
  • Poskytování informací ubytováním a poradenství
  • Vytváření strategie na základě přehledů výsledků a statistik
  • Komunikace s ubytováními a poradenství týkající se alokace, dostupnosti a nabídky
  • Organizace a koordinace účasti na veletrzích zaměřených na cestovní ruch

Požadavky:

  • 2 až 4 roky zkušeností na podobné řídící pozici
  • Plynulá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Zájem a zkušenosti s prací v oblasti e-travel a/nebo hotelového odvětví a cestovního ruchu
  • Zkušenost s prací v hotelovém odvětví v rámci České republiky je výraznou výhodou
  • Flexibilní osobnost se schopností rychle se přizpůsobit měnícímu se prostředí a strategii Booking.com
  • Proaktivní a přátelská osobnost se smyslem pro zodpovědnost a schopností samostatné práce
  • Kreativní osobnost se smyslem pro detail a silnými analytickými schopnostmi
  • Výborné komunikační schopnosti (v přímé komunikaci i telefonicky)
  • Týmový hráč, který je motivovaný prací v hotelovém odvětví a v oblasti e-travel
  • Samostatné řízení obchodních případů
  • Pozitivní přístup
  • Univerzitní vzdělání je výhodou
  • Řidičský průkaz
  • Ochota trávit 50 % času na cestách
  • Pracovní povolení na území České republiky

Nabízíme:

Jsme společnost, pro kterou jsou důležité výsledky. Nabízíme možnost kariérního postupu a lukrativní kompenzaci včetně bonusů a tzv. Booking Deal (zaměstnanecké výhody).

Please submit your CV in English to be considered for this role.

The hiring company Booking.com (Czech Republic) s.r.o. is one of Booking.com BV's and/or BookingSuite BV's support companies in Czech Republic. Booking.com (Czech Republic) s.r.o. is looking for a Obchodní zástupce – senior. Booking.com BV is the company behind Booking.com™, the market leading online accommodation reservation service in the world. BookingSuite BV is the company which operates Booking.com's™ newly established Accommodation Marketing Services division. All references to "Booking.com" refer to Booking.com BV.

Meet Some of Booking.com's Employees

Morten L.

Commercial Owner, New Partnerships

Morten looks at how to make the process of adding commercial partnerships more efficient and profitable. His main goal is adding accommodation partners to the platform to help Booking.com grow.

Ruxandra T.

Team Lead, Development

Ruxandra helps leisure and business travelers find and book the best accommodations for their travels by optimizing the platform. Through software engineering, she works on making the communication between travelers and properties seamless.

Back to top