Atos

Junior .NET Developer

2 months agoWarsaw, Poland

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu utrzymaniowego
  • Współpraca z analitykiem przy rozwiązywaniu zgłoszonych
  • Współpraca z klientem przy usuwaniu usterek
  • Analiza zgłoszonych usterek
  • Naprawa przypisanych usterek
  • Realizacja zmian w obecnym rozwiązaniu według zatwierdzonego projektu

Nasze wymagania:

  • Znajomości .NET Framework
  • Znajomości Entity Framework
  • Umiejętności w programowaniu w języku C# (głównie dewelopment backendu),
  • Znajomości ASP.MVC
  • Znajomości MS SQL Server

Mile widziana znajomość:

  • WCF
  • Devexpress (frontend)
  • SOAP, REST, ESB
  • J2EE

Podział czasu pracy:

  • 50% rozwój produktu
  • 50% utrzymanie

Możliwości rozwoju

  • Szkolenia i certyfikacje
  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej

Oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.
  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

Client-provided location(s): Warsaw, Poland
Job ID: atoss-673372601